Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Sinatra with Matt Dusk - KONCERT ODWOŁANY

Narodowe Forum Muzyki, plac Wolności 1, Wrocław

Sinatra with Matt Dusk - KONCERT ODWOŁANY

Narodowe Forum Muzyki, plac Wolności 1, Wrocław

Letnie Brzmienia w Browarze Perła: Kwiat Jabłoni - SOLD OUT

Browar Perła, ul. Bernardyńska 15, Lublin

Fisz Emade Tworzywo - ZMIANA DATY! - KONCERT ODWOŁANY

Białystok, Zmiana Klimatu

Sinatra with Matt Dusk - KONCERT ODWOŁANY

NOSPR, ul. Wojciecha Kilara 1, Katowice

Letnie Brzmienia w Browarze Perła: Brodka

Browar Perła, ul. Bernardyńska 15, Lublin

Letnie Brzmienia w Browarze Perła: Krzysztof Zalewski [koncert przeniesiony z CSK]

Browar Perła, ul. Bernardyńska 15, Lublin
v113

Fisz Emade Tworzywo - DWIE GODZINY KONCERTU!

Olsztyn, Filharmonia Warmińsko-Mazurska Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: miejsca siedzące: 99 zł (strefa B), 129 zł (strefa A)

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl oraz w sklepach sieci Media Markt.

Uwaga!

Zaplanowany na 20 czerwca 2021 r. na godz. 20:00 koncert Fisz Emade Tworzywo w Olsztynie zostaje rozdzielony na dwa jednakowe wydarzenia. Pierwsze odbędzie się o godz. 18:00, a drugie o godz. 20:30. Data i miejsce wydarzeń pozostają bez zmian. Sytuacja wynika z konieczności dostosowania się do obowiązujących wymogów sanitarno-epidemiologicznych.

W trosce o Wasz komfort, chcemy umożliwić Wam wybór godziny oraz nowych miejsc na sali, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi. W najbliższych dniach otrzymacie bezpośrednio od bileterii szczegółowe instrukcje wymiany biletów.

Uwaga! Przy wejściu na teren Imprezy pierwotne bilety nie będą honorowane. Istnieje konieczność wyboru i wygenerowania nowych miejsc, zgodnie z instrukcją bileterii.

Z powodu wytycznych dotyczących organizacji koncertów w dobie pandemii, podczas wejścia na teren wydarzenia konieczne będzie przekazanie lub wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia: http://goodtaste.pl/wp-content/themes/goodtaste/oswiadczenie.pdf – można je wydrukować i przynieść wypełnione, aby uniknąć kolejki.

Mamy nadzieję, że mimo wielu przeszkód, uda Ci się spotkać z nami na koncercie!

Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności.

Good Taste Production

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Fisz Emade Tworzywo, jeden z najważniejszych zespołów na polskim rynku muzycznym, wyrusza w trasę koncertową. Zespół odwiedzi zarówno większe, jak i mniejsze miasta, by promować swój najnowszy album „Radar”.

Na płycie „Radar” Artyści sięgają do muzycznego tygla lat 80., inspirując się muzyką disco, ale też rockiem; zarówno klasyczną Americaną, jak i krautrockiem. Z inspiracji wydobywają własne, niepowtarzalne charakterystyczne brzmienie. Znajdziemy tu utrzymane w klimacie lat 80. bity, mocne rockowe solo i syntezatorowe dźwięki, które w rękach znakomitych muzyków z zespołu TWORZYWO oczarowują swoim niezwykłym retro klimatem.

Ta autorska interpretacja muzyki lat 80. zabiera nas w piękną sentymentalną podróż – to „muzyka drogi“. Z jednej strony daje wytchnienie, z drugiej zmusza do wyostrzenia zmysłów. Nastawienia swojego własnego „radaru”. Melancholijna, ale i ironiczna. Opowiada historie miłosną w trudnych, rozpolitykowanych i niepewnych czasach.

Autorem tekstów jest jak zwykle Bartek „Fisz” Waglewski. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada niezmiennie Piotr „Emade” Waglewski. Album jest dostępny w sprzedaży od 8 marca 2019 r., a singlem promującym jest utwór „Dwa Ognie” który zadebiutował na podium listy przebojów radiowej Trójki.

Fisz Emade Tworzywo od lat zajmuje ważną pozycję na polskim rynku fonograficznym. Od 2001 roku wydali 10 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub okołohiphopowo-eklektycznej. Jako pierwsi na tak wysokim poziomie wprowadzili w polskim hip hopie miękkie brzmienia i teksty nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starając się jednak, by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik - wysoka jakość i zaangażowanie. W wersji koncertowej występują jako FISZ EMADE TWORZYWO w mocno poszerzonym składzie wsparci znakomitymi muzykami.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK