Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Letnie Brzmienia w EC1 w Łodzi: Nosowska

"EC1 Łódź - Miasto Kultury" w Łodzi, ul. Targowa 1/3, Łódź

Letnie Brzmienia w Centrum Sportu Parkowa: BARANOVSKI

Centrum Sportu Parkowa, ul. Parkowa 12a, Kraków

Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru: LemON

Park Starego Browaru, Poznań

Letnie Brzmienia w Łasztowni: sanah - SOLD OUT

"Łasztownia - tu bije serce miasta", ul. Tadeusza A. Wendy, Szczecin

Letnie Brzmienia na Placu Zebrań Ludowych: Kuba Badach - Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny

Plac Zebrań Ludowych, ul. Generała Antoniego Giełguda, Gdańsk

Letnie Brzmienia w Hali Parkowej: Paweł Domagała

Hala Parkowa, ul. Kościuszki 90, Katowice

Letnie Brzmienia w Browarze Perła: Bitamina + Miętha

Browar Perła, ul. Bernardyńska 15, Lublin
v113

ENEA EDISON FESTIVAL – TASTE THE MUSIC 2021 - ZMIANA DATY

Best Western Hotel Edison, ul. Wypoczynkowa 60, Baranowo Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: III pula – REGULAR TICKETS Karnet dwudniowy: 149 zł Bilet jednodniowy: 99 zł // Dzieciom w wieku 7-12 lat przysługuje możliwość zakupu biletu ulgowego z 50% rabatem. Zniżka naliczana jest od ceny biletu z aktualnie sprzedawanej puli (np. REGULAR TICKETS). Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprez

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.tobilet.pl oraz www.bilety24.pl.

Mamy dla Was garść informacji organizacyjnych w związku z rozpoczęciem Enea Edison Festival – Taste The Music 2021!

✔ WSTĘP NA WYDARZENIE

Bramy otwieramy według poniższego harmonogramu:
piątek / 23 lipca – godz. 17:00
sobota / 24 lipca – godz. 17:00Umożliwiamy wcześniejszą wymianę biletów na opaski:

👉 dla karnetowiczów oraz osób posiadających bilety na pierwszy dzień festiwalu od piątku 23 lipca od godziny 16:00 do godziny 23:00
👉 dla osób posiadających bilety na drugi od soboty 24 lipca od godziny 16:00 do godziny 23:00

Osoby posiadające bilety na edycję z 2020 roku proszone są o kierowanie się do specjalnego okienka oznaczonego “BILETY 2020”.Zachęcamy do wymiany biletów na opaski z wyprzedzeniem celem uniknięcia kolejek przy bramach.

❗❗

Każdy bilet jest wymieniony na opaskę, której zdjęcie, zerwanie lub zgubienie równoznaczne jest z rezygnacją z wydarzenia. Każdy uczestnik wymienia bilet na opaskę osobiście. Nie ma możliwości, aby z jednego karnetu korzystała więcej niż jedna osoba.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Imprezy pod adresem: www.goodtaste.pl/regulamin lub http://edisonfestival.pl/.

✔ INFORMACJA O BILETACH

Każdy zakupiony bilet lub karnet podlega obowiązkowi wymiany na opaskę, gwarantującą wejście na festiwal. Jedynie bilety zakupione w oficjalnych punktach sprzedaży gwarantują możliwość wejścia na festiwal. Odradzamy zakup biletów poza autoryzowanymi punktami, ponieważ istnieje ryzyko zakupu biletów fałszywych lub nieważnych, które nie umożliwiają wejścia na koncert.

Każdy bilet jest wymieniony na opaskę, której zdjęcie, zerwanie lub zgubienie równoznaczne jest z rezygnacją z wydarzenia. Każdy uczestnik wymienia bilet na opaskę osobiście. Nie ma możliwości, aby z jednego karnetu korzystała więcej niż jedna osoba. ZDJĘCIE OPASKI OZNACZA REZYGNACJĘ Z UDZIAŁU W FESTIWALU.

WAŻNE: Bilet musi posiadać kod kreskowy lub kod QR – nie wystarczy potwierdzenie zamówienia biletu. Nie ma potrzeby drukowania biletu - można go przedstawić na telefonie lub tablecie.

Bilety, które zostały zakupione na edycję w 2020 roku są honorowane i należy je wymieniać w oznaczonym okienku BILETY2020 w kontenerze przy wejściu na festiwal. Wraz z biletem uczestnik otrzyma bon na napój w strefie gastronomicznej oraz pierwszeństwo wymiany biletów na opaski uprawniające do poruszania po terenie.

Bilety będą jeszcze dostępne w sprzedaży na miejscu w okienku “SPRZEDAŻ BILETÓW”. Będzie możliwość płatności wyłącznie kartą. Pula biletów dostępna jest do wyczerpania. Zachęcamy też do zakupu biletów na stronach: https://www.eventim.pl/artist/eneaedisonfestival/.

🗓 HARMONOGRAM KONCERTÓW

23.07.2021

MAIN STAGE:

18:00 – KONCERT SWIERNALIS
19:15 – KONCERT Bartek Królik
21:00 – KONCERT Kwiat Jabłoni
23:00 – KONCERT Łąki Łan

FOREST STAGE:

17:30 – KONCERT Ida
18:45 – KONCERT Bibobit
20:15 – KONCERT Patrick the Pan
22:15 – KONCERT BARANOVSKi

24..07.2021

MAIN STAGE:

18:00 – KONCERT RUSO Rusowicz
19:15 – KONCERT król
21:00 – KONCERT sanah
23:00 – KONCERT Artur Rojek

FOREST STAGE:

17:30 – KONCERT Jan Serce
18:45 – KONCERT Ofelia - Iga Krefft
20:15 – KONCERT Linia Nocna
22:15 – KONCERT Terrific Sunday

Podany harmonogram jest orientacyjny i może ulegać nieznacznym zmianom.

🚌 DOJAZD I PARKING

Zalecamy dojazd na wydarzenie komunikacją miejską (autobus 821 z pętli Ogrody w kierunku Lusówko Kościół – najlepiej wysiąść na przystanku „Baranowo Uniwersytet Przyrodniczy (NŻ)”).

Nie przewidujemy parkingu dedykowanego dla uczestników festiwalu - w okolicy znajdują się parkingi oraz zatoczki, z których można skorzystać.

🥪 STREFA GASTRONOMICZNA

Strefa gastronomiczna funkcjonuje w dniach 23-24 lipca 2021 r. od pierwszego do ostatniego koncertu.

😷 KWESTIE BEZPIECZEŃSTWA

Każdy uczestnik zobowiązany jest do wyposażenia się w środki ochrony osobistej (maseczka zakrywająca usta i nos). Uczestnicy zobowiązani są do bezwzględnego przestrzegania poleceń Obsługi, Ochrony i Organizatora. Skanowanie biletów odbywać się będzie bezdotykowo. W tym celu prosimy o przygotowanie biletu w formie papierowej lub elektronicznej. Jeżeli Uczestnik posiada bilet w formie elektronicznej, powinien uregulować ekran na najwyższym poziomie jasności, a także zadbać o czystość ekranu. Deklaracja o stanie zdrowia jest dobrowolna i może zostać podana do weryfikacji na wejściu.

Bardzo prosimy o nieprzenoszenie posiłków i napojów ze strefy gastronomicznej do strefy koncertowej. Zachęcamy do ich spożywania w wyznaczonych do tego miejscach.

✔ INFORMACJE DODATKOWE

☀️☔️ Festiwal jest niezadaszony, więc przygotujcie się na zmienne warunki pogodowe. Zalecamy zabranie ze sobą zarówno kremów do opalania i okrycia na głowę, jak i przeciwdeszczowych peleryn oraz kaloszy. Nie zabierajcie parasolek z ostrymi zakończeniami. 💉 Na festiwalu mamy pełne zabezpieczenie medyczne i ratunkowe.

📧 Na terenie festiwalu nie ma dostępu do WI-FI.

🛍 Na terenie festiwalu jest dostępny depozyt w cenie 20 zł jednorazowo. Depozyt będzie dostępny od otwarcia bram do końca imprezy danego dnia.

💧 W przypadku upałów, każdy uczestnik będzie mógł wnieść jedną, szczelnie zamkniętą butelkę wody 0,5l w plastikowym opakowaniu.

🐕 Na teren festiwalu nie mogą wchodzić zwierzęta. Zadbajcie o ich komfort i pozostawcie je w domu na czas imprezy.

Uwaga!

Ze względu na ograniczenia związane z podróżowaniem w pandemii zespół The Cool Quest nie pojawi się na Enea Edison Festival 2021. Na scenie zastąpi go zespół Terrific Sunday. Na swoim koncie mają występy na wielu ważnych festiwalach, w tym: Opener Festival, Orange Warsaw Festival, Jarocin Festiwal, Behind The Trees, Seven Festival. Mieli przyjemność zagrać u boku takich artystów jak: Nothing But Thieves, Artur Rojek, Hey czy Muchy. Zespół wystąpi o tej samej godzinie, na którą został zaplanowany występ TCQ. Zobaczycie ich 24 lipca. Mamy nadzieję, że przyjmiecie ich gorąco!

Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za zmianę.

Zespół Good Taste Production

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.

Muzyka na świeżym powietrzu w rodzinnej atmosferze i pięknym otoczeniu? To właśnie Enea Edison Festival – Taste The Music 2021! Po sukcesie dwóch poprzednich edycji festiwal powraca w kolejnej odsłonie.

23 i 24 lipca należy zarezerwować na kolejne spotkanie nad Jeziorem Kierskim, by cieszyć się latem i dźwiękami ulubionej muzyki. Festiwal to coroczny przegląd tego, co najlepsze w popularnej muzyce rozrywkowej: polskiej i zagranicznej. Wśród potwierdzonych artystów znaleźli się: Kwiat Jabłoni, Artur Rojek, sanah, KRÓL, Łąki Łan, Bibobit, Ania Rusowicz, Baranovski, Linia Nocna, Ida, Ofelia, Patrick the Pan, Swiernalis, Jan Serce, Barter Królik i Terrific Sunday.

Ideą imprezy jest nie tylko dostarczanie muzycznych emocji, ale także stworzenie wyjątkowego klimatu, który pozwoli odpocząć z dala od zgiełku miasta. Enea Edison Festival odbywa się w malowniczej scenerii jeziora Kierskiego. Od centrum Poznania to zaledwie kwadrans jazdy samochodem, co sprawia, że jest to idealne miejsce na weekendowy wypoczynek. Koncerty i wydarzenia towarzyszące odbywają się w pobliżu Best Western Hotel Edison. W trakcie dwóch dni posłuchać można nie tylko muzyki, ale również spróbować pysznego jedzenia oraz wziąć udział w rozwijających kreatywność warsztatach. Szczegóły dotyczące tych atrakcji organizatorzy ujawnią tuż przed wydarzeniem.

Sponsorem tytularnym festiwalu jest firma Enea – koncern energetyczny.

− Enea, jako firma odpowiedzialna społecznie, aktywnie włącza się w życie lokalnych społeczności poprzez angażowanie się w organizację lubianych i cenionych wydarzeń kulturalnych. Przykładem jest m.in. współpraca z Teatrem Wielkim w Poznaniu, Enter Enea Festival dla wielbicieli muzyki jazzowej oraz Enea Edison Festival, gdzie usłyszymy najpopularniejsze polskie przeboje. Wszystkim nam brakuje niepowtarzalnej atmosfery koncertów, dlatego bardzo liczymy, że w tym roku festiwal odbędzie się bez przeszkód i potwierdzi swój wyjątkowy klimat – powiedziała Anna Lutek, dyrektor Departamentu Public Relations i Komunikacji Enei.

- Cieszymy się, że przy trzeciej edycji festiwalu nasze szeregi zasila marka Enea. Jest nam niezwykle miło, że festiwal znalazł się w gronie projektów kulturalnych wspieranych przez markę obok tak ciekawych wydarzeń i instytucji. Mamy nadzieję, że dzięki tej współpracy będziemy mogli dostarczyć fanom dobrej muzyki jeszcze więcej emocji przez kolejne lata. - podkreśla Zuzanna Oses, Brand Manager Good Taste Production.

Organizatorem festiwalu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem imprezy jest Best Western Hotel Edison.

Enea Edison Festival - Taste The Music pierwotnie miał odbyć się w ubiegłym roku, jednak ze względu na pandemię koronawirusa, festiwal został przełożony na 2021 rok. Wszystkie dotychczas zakupione na wydarzenie bilety zachowują swoją ważność i zapewniają udział w festiwalu w najlepszej możliwej cenie!

Więcej informacji na www.edisonfestival.pl i na Facebooku.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.

Dla mediów
Pobierz PRESSPACK