Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Sinatra with Matt Dusk - KONCERT ODWOŁANY

Narodowe Forum Muzyki, plac Wolności 1, Wrocław

Sinatra with Matt Dusk - KONCERT ODWOŁANY

Narodowe Forum Muzyki, plac Wolności 1, Wrocław

Letnie Brzmienia w Browarze Perła: Kwiat Jabłoni - SOLD OUT

Browar Perła, ul. Bernardyńska 15, Lublin

Fisz Emade Tworzywo - ZMIANA DATY! - KONCERT ODWOŁANY

Białystok, Zmiana Klimatu

Sinatra with Matt Dusk - KONCERT ODWOŁANY

NOSPR, ul. Wojciecha Kilara 1, Katowice

Letnie Brzmienia w Browarze Perła: Brodka

Browar Perła, ul. Bernardyńska 15, Lublin

Letnie Brzmienia w Browarze Perła: Krzysztof Zalewski [koncert przeniesiony z CSK]

Browar Perła, ul. Bernardyńska 15, Lublin
v113

ENEA EDISON FESTIVAL – TASTE THE MUSIC 2021 - ZMIANA DATY

Best Western Hotel Edison, ul. Wypoczynkowa 60, Baranowo Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: III pula – REGULAR TICKETS Karnet dwudniowy: 149 zł Bilet jednodniowy: 99 zł // Dzieciom w wieku 7-12 lat przysługuje możliwość zakupu biletu ulgowego z 50% rabatem. Zniżka naliczana jest od ceny biletu z aktualnie sprzedawanej puli (np. REGULAR TICKETS). Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprez

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.tobilet.pl.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.

Muzyka na świeżym powietrzu w rodzinnej atmosferze i pięknym otoczeniu? To właśnie Enea Edison Festival – Taste The Music 2021! Po sukcesie dwóch poprzednich edycji festiwal powraca w kolejnej odsłonie.

23 i 24 lipca należy zarezerwować na kolejne spotkanie nad Jeziorem Kierskim, by cieszyć się latem i dźwiękami ulubionej muzyki. Festiwal to coroczny przegląd tego, co najlepsze w popularnej muzyce rozrywkowej: polskiej i zagranicznej. Wśród potwierdzonych artystów znaleźli się: Kwiat Jabłoni, Artur Rojek, sanah, KRÓL, Łąki Łan, Bibobit, Ania Rusowicz, Baranovski, Linia Nocna, Ida, Ofelia, Patrick the Pan, Swiernalis, Jan Serce, Barter Królik i The Cool Quest.

Ideą imprezy jest nie tylko dostarczanie muzycznych emocji, ale także stworzenie wyjątkowego klimatu, który pozwoli odpocząć z dala od zgiełku miasta. Enea Edison Festival odbywa się w malowniczej scenerii jeziora Kierskiego. Od centrum Poznania to zaledwie kwadrans jazdy samochodem, co sprawia, że jest to idealne miejsce na weekendowy wypoczynek. Koncerty i wydarzenia towarzyszące odbywają się w pobliżu Best Western Hotel Edison. W trakcie dwóch dni posłuchać można nie tylko muzyki, ale również spróbować pysznego jedzenia oraz wziąć udział w rozwijających kreatywność warsztatach. Szczegóły dotyczące tych atrakcji organizatorzy ujawnią tuż przed wydarzeniem.

Sponsorem tytularnym festiwalu jest firma Enea – koncern energetyczny.

− Enea, jako firma odpowiedzialna społecznie, aktywnie włącza się w życie lokalnych społeczności poprzez angażowanie się w organizację lubianych i cenionych wydarzeń kulturalnych. Przykładem jest m.in. współpraca z Teatrem Wielkim w Poznaniu, Enter Enea Festival dla wielbicieli muzyki jazzowej oraz Enea Edison Festival, gdzie usłyszymy najpopularniejsze polskie przeboje. Wszystkim nam brakuje niepowtarzalnej atmosfery koncertów, dlatego bardzo liczymy, że w tym roku festiwal odbędzie się bez przeszkód i potwierdzi swój wyjątkowy klimat – powiedziała Anna Lutek, dyrektor Departamentu Public Relations i Komunikacji Enei.

- Cieszymy się, że przy trzeciej edycji festiwalu nasze szeregi zasila marka Enea. Jest nam niezwykle miło, że festiwal znalazł się w gronie projektów kulturalnych wspieranych przez markę obok tak ciekawych wydarzeń i instytucji. Mamy nadzieję, że dzięki tej współpracy będziemy mogli dostarczyć fanom dobrej muzyki jeszcze więcej emocji przez kolejne lata. - podkreśla Zuzanna Oses, Brand Manager Good Taste Production.

Organizatorem festiwalu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem imprezy jest Best Western Hotel Edison.

Enea Edison Festival - Taste The Music pierwotnie miał odbyć się w ubiegłym roku, jednak ze względu na pandemię koronawirusa, festiwal został przełożony na 2021 rok. Wszystkie dotychczas zakupione na wydarzenie bilety zachowują swoją ważność i zapewniają udział w festiwalu w najlepszej możliwej cenie!

Więcej informacji na www.edisonfestival.pl i na Facebooku.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.

Dla mediów
Pobierz PRESSPACK