Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Ralph Kaminski – KORA

Teatr Muzyczny, pl. Grunwaldzki 1, Gdynia

Ralph Kaminski – KORA - WYPRZEDANY!

Teatr Muzyczny ROMA, ul. Nowogrodzka 49, Warszawa

Ralph Kaminski – KORA

Teatr Muzyczny ROMA, ul. Nowogrodzka 49, Warszawa

Lady Pank - LP40

COS Torwar, ul. Łazienkowska 6A, Warszawa

Kwiat Jabłoni: Trasa promująca album “Mogło być nic” – część II – SOLD OUT!

Centrum Koncertowe A2, ul. Góralska 5, Wrocław

Kwiat Jabłoni: Trasa promująca album “Mogło być nic” – część II

Centrum Koncertowe A2, ul. Góralska 5, Wrocław

Kwiat Jabłoni: Trasa promująca album “Mogło być nic” – część II - SOLD OUT

Palladium, ul. Złota 9, Warszawa
v113

BirdPen – All Function One Tour

Klub 2progi, ul. Niepodległości 36, Poznań Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 59 zł

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl - sprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek 10 września 2021 o godz. 11:00.

Uwaga!

Zaplanowany na 2 lutego 2022 roku koncert zespołu Birdpen zostaje przeniesiony ze względu na obowiązujące ograniczenia i restrykcje związane z pandemią. Nowa data koncertu to 22 czerwca 2022 r. Koncert odbędzie się w Klubie 2progi (u. Niepodległości 36).

Planując wieczór prosimy zwrócić szczególną uwagę na zmianę daty i miejsca koncertu. Godzina wydarzenia pozostaje bez zmian (20:00).

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność.

Dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia niebawem!

Zespół Good Taste Production


///

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Angielski zespół BirdPen z dwoma koncertami w Polsce już zimą 2022 roku! Muzycy wystąpią 2 lutego w poznańskim Blue Note Jazz Club z szóstym albumem, napisanym podczas lockdownu.

O ZESPOLE I PŁYCIE

W skład alternatywno-elektroniczno-rockowego BirdPen wchodzą Dave Pen (gitarzysta i wokalista zespołu Archive) oraz Mike Bird. Zespół powstał w 2003 roku, ale pierwszy album ‘On/Off/Safety/Danger’ wydał dopiero w 2009 roku. Po premierze LP zespół był supportem trasy Archive’s Controlling Crowds po Europie. Według wielu krytyków uważało, że Birdpen kojarzyć się może z Radiohead.

Szóstym albumem w dorobku zespołu jest powstały w pandemii album ‘All Function One’. Tematem towarzyszącym utworom jest przede wszystkim samoizolacja i strach przed otaczającym światem. Zespół następująco komentuje tematykę albumu: “Przez to, co zaczęło się dziać wokół, zaczęliśmy podświadomie skupiać się na temacie izolacji. Nie do końca chodziło nam o globalną pandemię i konieczność pozostania w domach, ale o to, ile czasu człowiek już spędza zamknięty w sobie. Strach przed światem sprawia, że bezpieczniej czujemy się w “naszych wnętrzach”. To album o ludziach niewidzialnych i zagubionych, ale i o nadziei, że jeśli zbierzemy się razem, to wszystko będzie funkcjonować jako jedność.”

‘All Function One’ został wydany 5 marca 2021 roku przez Jar Records a został wyprodukowany przez Franka Arkwrighta w Abbey Road Studios.

Regulamin wydarzenia znajduje się na www.goodtaste.pl/regulamin.
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK