Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru, Poznań: Brodka

Park Starego Browaru

Letnie Brzmienia w EC1 Łódź: Sobel

EC1 Łódź, ul. Targowa 1/3, Łódź

Lekko Festiwal 2022

Home - Cicha 23 | Event Place, ul. Cicha 23, 05-260 Marki

Letnie Brzmienia na Parkowej, Kraków: Zalewski

Centrum Sportu Parkowa, ul. Parkowa 12 A

Letnie Brzmienia na Placu Zebrań Ludowych, Gdańsk: Nosowska - ODWOŁANY

Plac Zebrań Ludowych, ul. Generała Antoniego Giełguda

Letnie Brzmienia w EC1 Łódź: Kaśka Sochacka

EC1 Łódź, ul. Targowa 1/3, Łódź

Letnie Brzmienia na Placu Zebrań Ludowych, Gdańsk: Brodka - ODWOŁANY

Plac Zebrań Ludowych, ul. Generała Antoniego Giełguda
v113

BirdPen – All Function One Tour

Firlej, ul. Grabiszyńska 56, Wrocław Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 59 zł

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl - sprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek 10 września 2021 o godz. 11:00.

Uwaga!

Zaplanowany na 3 lutego 2022 roku koncert zespołu Birdpen zostaje przeniesiony ze względu na obowiązujące ograniczenia i restrykcje związane z pandemią. Nowa data koncertu to 21 czerwca 2022 r. Koncert odbędzie się w Firleju (u. Grabiszyńska 56).

Planując wieczór prosimy zwrócić szczególną uwagę na zmianę daty i miejsca koncertu. Godzina wydarzenia pozostaje bez zmian (20:00).

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność.

Dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia niebawem!

Zespół Good Taste Production


///

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Angielski zespół BirdPen z dwoma koncertami w Polsce już zimą 2022 roku! Muzycy wystąpią 3 lutego we wrocławskim Starym Klasztorze z szóstym albumem, napisanym podczas lockdownu.

O ZESPOLE I PŁYCIE

W skład alternatywno-elektroniczno-rockowego BirdPen wchodzą Dave Pen (gitarzysta i wokalista zespołu Archive) oraz Mike Bird. Zespół powstał w 2003 roku, ale pierwszy album ‘On/Off/Safety/Danger’ wydał dopiero w 2009 roku. Po premierze LP zespół był supportem trasy Archive’s Controlling Crowds po Europie. Według wielu krytyków uważało, że Birdpen kojarzyć się może z Radiohead.

Szóstym albumem w dorobku zespołu jest powstały w pandemii album ‘All Function One’. Tematem towarzyszącym utworom jest przede wszystkim samoizolacja i strach przed otaczającym światem. Zespół następująco komentuje tematykę albumu: “Przez to, co zaczęło się dziać wokół, zaczęliśmy podświadomie skupiać się na temacie izolacji. Nie do końca chodziło nam o globalną pandemię i konieczność pozostania w domach, ale o to, ile czasu człowiek już spędza zamknięty w sobie. Strach przed światem sprawia, że bezpieczniej czujemy się w “naszych wnętrzach”. To album o ludziach niewidzialnych i zagubionych, ale i o nadziei, że jeśli zbierzemy się razem, to wszystko będzie funkcjonować jako jedność.”

‘All Function One’ został wydany 5 marca 2021 roku przez Jar Records a został wyprodukowany przez Franka Arkwrighta w Abbey Road Studios.

Regulamin wydarzenia znajduje się na www.goodtaste.pl/regulamin.
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK