Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Enrique Iglesias – Live in Concert – ZMIANA DATY!

Atlas Arena, Bandurskiego 7, Łódź

BirdPen – All Function One Tour

Firlej, ul. Grabiszyńska 56, Wrocław

BirdPen – All Function One Tour

Klub 2progi, ul. Niepodległości 36, Poznań

Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru, Poznań: Sobel

Park Starego Browaru

John Legend – Bigger Love Tour 2022 – ODWOŁANY!

TAURON Arena, Stanisława Lema 7, Kraków

Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru, Poznań: Tymek

Park Starego Browaru

Two Steps From Hell Live

Kraków, TAURON Arena Kraków
v113

Balthazar – SOLD OUT

Palladium, ul. Złota 9, Warszawa Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: miejsca stojące: 99 zł (pula I), 119 zł (pula II)

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste oraz www.ebilet.pl.

📣 Informujemy, że koncert został wyprzedany. W związku z tym zakończyła się sprzedaż biletów online oraz nie będzie możliwości ich zakupu przy wejściu na wydarzenie. Do zobaczenia! 🎶Uwaga!

Uprzejmie informujemy, że zaplanowany na 19 marca 2022 r. koncert zespołu Balthazar zostaje przeniesiony na 5 maja 2022 r. Miejsce i godzina wydarzenia pozostają bez zmian. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność.

W przypadku gdy nowa data wydarzenia nie spełnia Państwa oczekiwań, istnieje możliwość zwrotu biletu do dnia 19.03.2022 r. w bileterii, w której dokonano zakupu.

Dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia niebawem!

Zespół Good Taste ProductionUwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Twórcy takich przebojów jak „Fever”, „Changes”, a ostatnio także pochodzącego z najnowszego albumu utworu „Losers”, belgijska grupa Balthazar zagra w Polsce jedyny koncert 5 maja 2022 r. w warszawskim Palladium. Koncert gwiazdy wieczoru poprzedzi występ Sylvie Kreusch – uznawanej za jedną z najbardziej imponujących i elektryzujących artystek w Europie.

Zmysłowy, stylowy i seksowny. W takich przymiotnikach określa się sam Balthazar i nie ma w tym nic dziwnego. Gdyby miały one swoje alternatywne brzmienie najlepiej wyrażałyby je piosenki pochodzące z takich albumów jak „Fever” i najnowszego „Sand” (2021 r.). To właśnie dzięki temu wydawnictwu grupa ugruntowała sobie pozycję króla alternatywnego popu, który panuje niepodzielnie także w granicznej krainie soulu. Czemużby nie! „(…) Mieliśmy poczucie, że przy „Fever” nie doszliśmy tam, dokąd chcieliśmy. Od tego wyszliśmy więc przy tworzeniu nowego albumu: pójdźmy o krok dalej” – tłumaczy jeden z frontmanów grupy, Maarten Devoldere. Najnowszy album (tworzony po części także w trakcie pandemii) to pewnego rodzaju stawianie pierwszych kroków w miejscach nieznanych i stąd, być może, słychać na nim powiew świeżości, zmotywowania i młodzieńczej energii, podobnej do tej, którą pamiętać można jeszcze z 2010 r., gdy grupa wydała swój pierwszy album „Applause”. Unikalność „Sand” polega na tym, że łączy on minimalnie zaaranżowany pop z elegancką elektroniką i wyrafinowanym groovem. Album potwierdza status grupy jako nieustraszonych poszukiwaczy nietuzinkowych muzycznych rozwiązań i niepodważalny talent do songwritingu.

Znana z brutalnego, ekspresyjnego liryzmu i bystrego ucha zarówno w stylistyce eksperymentalnej, jak i popowej, Sylvie Kreusch to pochodząca z Antwerpii artystka. O twórczości utalentowanej wokalistki i kompozytorki wielokrotnie pisały światowe media: The Washington Post, Le Monde, Le Figaro, Der Spiegel, Harper’s Bazaar oraz Vogue. Kreusch spełnia się na wielu polach, a jej pionierska muzyka i oryginalne wizualizacje stanowią znaczący wkład w produkcję wielu projektów muzycznych, filmowych czy uznanych marek modowych (Paryski Tydzień Mody, Prada, Victoria’s Secret). W ciągu ostatniej dekady wokalistka udzielała się m.in. w projekcie Soldier’s Heart and Warhaus – solowej produkcji Maartena Devoldere’a. W 2018 r. otrzymała nagrodę Red Bull Elektropedia dla najbardziej obiecującej artystki. Rok później na rynku ukazała się debiutancka EP-ka Sylvie pt. „BADA BING! BADA BOOM!”. W listopadzie ubiegłego roku artystka zaprezentowała swój pierwszy, długogrający album zatytułowany „Montbray”.

Regulamin Imprezy jest dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin.

Dla mediów
Pobierz PRESSPACK