J. Bernardt

Contigo Tour
Poznań
03 - 04.10.2024
Hybrydy
ul. Złota 7/9, Poznań
Bilety w cenach:
99zł (pula I), 129zł (pula II), 199 zł (pula I VIP), 229zł (pula II VIP)

Informacje o presale szukajcie w kanałach social media artysty.
Regularna sprzedaż startuje 7.06.2024

Uwaga!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Informacja o cenach biletów:
Podane powyżej ceny biletów są cenami brutto, ale nie zawierają one opłat serwisowych naliczanych przez partnerów biletowych. Ceny biletów zawierające opłaty serwisowe znajdują się na stronach sprzedażowych partnerów biletowych / naszych partnerów biletowych.

J. Bernardt, znany również jako Jinte Deprez, to człowiek – orkiestra. Jest wokalistą, autorem tekstów, instrumentalistą, aranżerem, producentem, inżynierem dźwięku i programistą. Deprez jest jednak najbardziej znany jako połowa duetu wokalno-kompozytorskiego Balthazar, jednego z najbardziej lubianych i szanowanych belgijskich zespołów alt rockowych. Podczas gdy debiutancki album „Running Days” z 2017 roku jest mieszanką dźwięków kształtowanych przez elektronikę, nowy album „Contigo” z 2024 roku jest oparty na tradycyjnym zespole – a mianowicie grupie utalentowanych przyjaciół Depreza, których artysta poprowadził przez intensywne próby i występy, wspólnie poszukując „tej iskry”.
„Contigo” po hiszpańsku oznacza „z tobą” – to dramatyczne, porywające i barwne dzieło, przesiąknięte dramatem i ożywione przez wspaniałą melodię, wokale oraz posprodukcyjne ozdobniki muzycznego wynalazcy jakim jest J.Bernardt. „Contigo” eksploruje wszystkie fazy rozpadu związku: szok, smutek, złość, zaprzeczenie, ból, akceptację… i w niesamowity sposób oddaje brutalny romantyzm tego procesu.
Harmonogram koncertów:
3.10 – Hybrydy / Warszawa
4.10 – Blue Note / Poznań