Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Theo Katzman / Warszawa

Hybrydy

Rosalie. – Motherlode

Niebo, ul. Nowy Świat 21, Warszawa

Rosalie. – Motherlode

Parlament, ul. Świętego Ducha 2, Gdańsk

Rosalie. – Motherlode

Klub Dom Kultury, ul. Krakowskie Przedmieście 19, Lublin

Rosalie. – Motherlode

Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
v113

TASTE THE MUSIC LDZ: Nosowska, Mrozu, Vito Bambino, Karaś/Rogucki, Muchy, Kaśka Sochacka

Atlas Arena, al. Bandurskiego 7, Łódź Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: PŁYTA – miejsca stojące – 99 zł (cena regularna), 119 zł (w dniu wydarzenia), TRYBUNA – miejsca siedzące nienumerowane – 109 zł (cena regularna), 129 zł (w dniu wydarzenia).

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl i www.ticketmaster.pl. Sprzedaż biletów rozpocznie się 25 października 2021 o godzinie 12.00.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Posiadacze karty łodzianina upoważnieni są do rabatu -10 zł na zakup jednego biletu. Zniżka obowiązuje od aktualnej puli cenowej. Aby użyć rabatu, należy zalogować się na www.kartalodzianina.pl oraz wybrać ofertę partnera – Good Taste Production & Łódzkie Centrum Wydarzeń. W panelu widoczny będzie unikalny kod, który po wprowadzeniu na stronie www.eventim.pl w miejscu "kod promocyjny", umożliwi zakup w promocyjnej cenie.

TASTE THE MUSIC to wyjątkowe wydarzenie, które premierowo zabrzmi w Łodzi! Już 10 grudnia w Atlas Arenie zagrają czołowi polscy artyści. Łódzki koncert zainauguruje nowy cykl muzycznych spotkań z topowymi twórcami rodzimej sceny muzycznej w całej Polsce. Na scenie pojawią się: Nosowska, Mrozu, Vito Bambino, Karaś/Rogucki, Muchy oraz Kaśka Sochacka. Zapraszamy w niezwykłą dźwiękową podróż, która pozwoli poczuć smak... najlepszej muzyki!

Nosowska
Charyzmatyczna wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, pisarka, a od jakiegoś czasu również popularna instagramerka o charakterystycznym poczuciu humoru i ogromnym dystansie – do świata, popularności i samej siebie. Katarzyna Nosowska to niekwestionowana królowa polskiej sceny alternatywnej i frontmanka legendarnego zespołu Hey, którego przeboje przez lata kształtowały gust muzyczny kilku pokoleń Polaków.

Mrozu
Wszechstronny wokalista, producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów, twórca pięciu albumów studyjnych i przebojów: "Miliony monet", "Poza logiką", "Szerokie wody" czy "Nic do stracenia", otacza fanów niezwykle barwną "Aurą" i udowadnia, że "Jak nie my, to kto". W artystycznej karierze MROZA z pewnością zapiszą się też m.in. przygody ze światem filmu – w klipie do utworu „Aura” muzyk wystąpił w garniturze, w którym Stanisław Tym wcielał się w role Ryszarda Ochódzkiego i Stanisława Palucha w kultowej komedii „Miś”. Artysta chętnie udziela się też podczas nagrań albumów czołowych raperów i wykonawców reggae oraz znany jest z przebojowych duetów m.in. z Tomsonem, chórem Sound’n’Grace czy Flirtini.

Vito Bambino
Vito Bambino szerszej publiczności znany jest jako wokalista grupy Bitamina. „Poczekalnia”, czyli pierwszy solowy album charyzmatycznego wokalisty, z którego pochodzą takie utwory jak: „Rampage”, „Bunkrów nie ma” czy „Oddaj”, nominowany był do Fryderyków w kategorii „Album roku – pop alternatywny”. Vito Bambino ma na koncie kilka głośnych duetów, w tym m.in. z sanah, Pauliną Przybysz, Janem-rapowanie, Rasmentalismem czy Quebonafide. W 2021 roku – wraz z Darią Zawiałow i Dawidem Podsiadło – stworzył trzon orkiestry Męskiego Grania.

Karaś/Rogucki
Duet Karaś/Rogucki zadebiutował tuż po zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Panowie najpierw dali się poznać za sprawą coveru “1996” grupy T.Love. Następnie zaprezentowali próbkę autorskiego materiału publikując singiel “Bolesne strzały w serce”. Kolejny hit, będący zapowiedzią pierwszego wspólnego albumu o tym samym tytule, czyli “Bezpieczny Lot”, powstał w kooperacji z Julią Wieniawą. Pierwsza płyta duetu Karaś/Rogucki, na której wybrzmiewają przestrzenne dźwięki, melodie czerpiące z łagodności lat 70. i radości płynącej z disco, to próba odejścia od mrocznych brzmień lat 80. i zimnej fali.

Muchy
Niegdyś “najlepszy polski zespół bez kontraktu", nadzieja rodzimej alternatywy i pierwsza generacja polskiej muzyki gitarowej XXI wieku. Debiutancki album „Terroromans” zyskał niemal pokoleniowy wymiar. Dziś Muchy to jeden z najważniejszych polskich zespołów reprezentujących tradycyjne, gitarowe granie z prawie 17-letnim doświadczeniem na klubowych i festiwalowych scenach. Przez te lata zespół zagrał setki koncertów, wydał kilka albumów studyjnych, specjalną płytę live z Jarocina i muzykę do filmu, a twórczość pochodzącej z Poznania grupy często porównywana była m.in. do zespołów Arctic Monkeys, Franz Ferdinand, Interpol czy The Smiths.

Kaśka Sochacka
W 2019 r. nakładem Jazzboy Records ukazała się EPka Kaśki, czyli "Wiśnia EP", a już dwa lata później światło dzienne ujrzał debiutancki album “Ciche dni”. Zawarte na nim historie dotyczące m.in. relacji i walki z samym sobą, opowiedziane są z perspektywy kobiety, która próbuje złapać w tym wszystkim równowagę. Za finalny kształt piosenek razem z Kaśką odpowiadają: Agata Trafalska i Olek Świerkot – tandem, który dał się poznać przy pierwszej i drugiej płycie Korteza. Artystka jest tegoroczną laureatką prestiżowego rankingu Gazety Wyborczej “Sanki”.

Regulamin Imprezy jest dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin.
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK