Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Anna Maria Jopek – Przestworza - ODWOŁANY

Kraków, Opera Krakowska

Dire Straits Symfonicznie: Badach / Herdzin / Napiórkowski - ODWOŁANY

Szczecin, Filharmonia im. M. Karłowicza

Kuba Badach - Oldschool - ODWOŁANY

Warszawa, Palladium

Anna Maria Jopek – Przestworza - ODWOŁANY

Poznań, Sala Ziemi Poznań Congress Center

Anna Maria Jopek – Przestworza - ODWOŁANY

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

Sinatra with Matt Dusk - PRZENIESIONY

Warszawa, Teatr Roma
v113

Sinatra with Matt Dusk - PRZENIESIONY

Wrocław, Narodowe Forum Muzyki Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 99 zł (strefa D), 139 zł (strefa C), 169 zł (strefa B), 219 zł (strefa A)

Bilety dostępne na: SPRZEDAŻ BILETÓW WSTRZYMANA

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

_______________________________________________

Drodzy Państwo! Rzeczywistość koncertowa jest w tym sezonie nieco inna niż zwykle - zwłaszcza jeśli chodzi o bezpieczeństwo widzów. W związku z tym konieczne jest wprowadzenie kilku zasad, które pozwolą nam wszystkim przeżywać najpiękniejsze muzyczne emocje w pełnym bezpieczeństwie.

PROCEDURA WYMIANY BILETU

Chcąc zapewnić Państwu maksimum komfortu, w zgodzie z obowiązującymi regulacjami GIS (konieczność wypełnienia maksymalnie 50% miejsc na widowni), postanowiliśmy zorganizować dwa identyczne koncerty “Sinatra with Matt Dusk”.

Pierwotnie miał odbyć się tylko jeden koncert 11.11.2020 o godz. 20:00. Na to wydarzenie kupowaliście Państwo bilety. Wszystkie zachowują swoją ważność. Ci z Państwa, którzy posiadają bilet muszą wymienić go jednak na jedno z poniższych wydarzeń. Na wszystkie występy złoży się dokładnie ten sam repertuar, a na scenie pojawią się ci sami artyści. Koncerty potrwają w obu przypadkach ok. półtorej godziny.

11.11.2020, godz. 18:00 - Wrocław, Narodowe Forum Muzyki
11.11.2020, godz. 20:30 - Wrocław, Narodowe Forum Muzyki

Dla przykładu. Osoba, która kupiła bilet w marcu 2020 r. na “Sinatra with Matt Dusk” na 11.11.2020 o godz. 20:00, ma do wyboru: udać się na koncert 11.11.2020 o godz. 18:00 lub godz. 20:30.

POSIADAJĄC BILET NA KONCERT ZAKUPIONY DO 23.09.2020, NALEŻY KONIECZNIE WYMIENIĆ GO WEDŁUG POWYŻSZYCH WSKAZÓWEK.

JAK TO ZROBIĆ?

Dokładne informacje jak dokonać wymiany, otrzymacie Państwo drogą mailową od bileterii, w której dokonano zakupu. Polecamy sprawdzić także folder SPAM. Wiadomości powinny trafić do Państwa 23.09.2020.*

Mogą Państwo wybrać w którym koncercie chcecie uczestniczyć spośród wspomnianych dwóch. Należy wybrać tylko jedną nową datę i godzinę koncertu. Niemożliwa jest wymiana biletów na oba wydarzenia. Aby uczestniczyć w koncercie, konieczne jest podjęcie decyzji o wyborze daty, godziny oraz miejsc w ramach wybranej wcześniej kategorii cenowej. Biletów nie trzeba drukować, wystarczy, że pokażecie je Państwo w formie elektronicznej.

Uruchomienie procedury z wyborem nowej daty wydarzenia będzie możliwe od 23 września od godz. 12:00.

Powyższe rozwiązanie powodowane jest chęcią zadbania o bezpieczeństwo Państwa i artystów. Musimy spełnić wymogi dotyczące zapełnienia sali do jedynie 50 % widowni. Dostosowujemy się do obecnych wymogów sanitarnych i regulacji prawnych.

W razie problemów z wymianą biletu, prosimy o wiadomość.

BIEŻĄCA SPRZEDAŻ BILETÓW

Bilety cały czas są dostępne w sprzedaży via www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl.

Osoby, które dopiero decydują się na kupno biletu, otrzymują tę samą możliwość wyboru godziny koncertu. Prosimy o obserwowanie dostępnych miejsc na stronach partnerskich bileterii.

Serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia na widowni!

Zespół Good Taste Production

_______________________________________________

Sinatra w wykonaniu Matta Duska! Zapraszamy na wyjątkowe koncerty promujące nadchodzący album z przebojami wybitnego wokalisty.

Doskonale znany w Polsce kanadyjski wokalista Matt Dusk od lat czaruje swoimi jazzowo-swingującymi hitami pochodzącymi z kilku złotych i platynowych albumów. I właśnie teraz, kiedy jego publiczność powiększa się z każdym nowym wydawnictwem, Matt proponuje wycieczkę w czasy, w których u szczytu popularności był jego idol – Frank Sinatra. W czasy elegancji i zmysłowości, zadymionych klubów Las Vegas z lat 60-tych, gdy na listach przebojów królowały dzisiejsze standardy - „Come Fly With Me”, „I’ve Got You Under My Skin”, czy „Fly Me To The Moon”.

Umieszczony na płycie Sinatra zestaw hitów zabiera nas na wycieczkę przez całą karierę Mistrza – jej wzloty, upadki, radości i problemy sercowe. Dzięki Mattowi odtwarzamy na nowo najlepsze momenty z jego życia, od czasu kiedy zawładnął sercami nastolatek (ze względu na wysokie skarpetki nazywanych Bobbysoxers) po czas, gdy stał się jednym z członków The Rat Pack, nieformalnej grupy piosenkarzy i aktorów, do której należeli m.in. Humphrey Bogart czy Judy Garland. Niewybredne żarty, koktajle, żetony do blackjacka – wszystko to tworzyło atmosferę oddaną także na tym krążku.

„Śpiewałem te piosenki od kiedy stać mnie było na wypożyczenie smokingu” mówi Matt. „Nie ma nic bardziej swingującego, niż wejście na scenę, na której zespół intonuje już standard, który znają wszyscy. Show, który nagraliśmy jest hołdem złożonym muzyce, muzykom i wspomnieniom z tamtych czasów”.

Z 12 albumami w dyskografii, Matt Dusk prezentuje teraz nagrania artysty, który jest jego największą inspiracją. „Piosenki Franka są z nami od dekad i wykonywaniu ich towarzyszy wiele zabawnych historii. Niektóre śpiewałem swojej córce, gdy się urodziła, inne wykonywałem na imprezach z okazji rozwodu” – śmieje się. Ale jedno jest pewne – z piosenkami Franka Sinatry łączy się wiele wspomnień, należących nie tylko do osób, które miały okazję poznać je wtedy, kiedy powstawały.

„Trudno wyobrazić sobie kogoś, kto nie wie kim był Sinatra. Ale z moich rozmów z ludźmi poniżej 30-stki wyłaniają się takie osoby. Chciałbym przedstawić im jako pierwszy kogoś, kto bez wątpienia był jednym z najważniejszych wokalistów XX wieku i inspiracją takich artystów, jak Bob Dylan czy U2. Wielka Muzyka nie umiera nigdy – tak jak i dorobek Franka.”

W związku z przesunięciem trasy koncertowej, płyta „Sinatra with Matt Dusk” również zmienia swoją datę premiery, którą poznamy po świętach.

Regulamin Imprezy dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin.
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK