Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Anna Maria Jopek – Przestworza - ODWOŁANY

Kraków, Opera Krakowska

Dire Straits Symfonicznie: Badach / Herdzin / Napiórkowski - ODWOŁANY

Szczecin, Filharmonia im. M. Karłowicza

Kuba Badach - Oldschool - ODWOŁANY

Warszawa, Palladium

Anna Maria Jopek – Przestworza - ODWOŁANY

Poznań, Sala Ziemi Poznań Congress Center

Anna Maria Jopek – Przestworza - ODWOŁANY

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

Sinatra with Matt Dusk - PRZENIESIONY

Warszawa, Teatr Roma
v113

Salty Sounds x Aperol Spritz: Karaś/Rogucki

Plac Sobótkowy, Jastarnia - Półwysep Helski Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 79 zł

Bilety dostępne na:

https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/salty-sounds/ oraz w kasie Kina Żeglarz przy ulicy Portowej 10 w Jastarni.

Przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro Smart! ruszy 16 lipca o 12:00, natomiast sprzedaż otwarta rozpocznie się 17 lipca o 12:00. Szczegóły dostępne na stronie: https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/salty-sounds/

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Uwaga! Informacje organizacyjne:

👉 WSTĘP NA WYDARZENIE

Wstęp na teren Imprezy znajduje się na skrzyżowaniu ulic Bałtyckiej i Abrahama, w Jastarni. Bramy otwarte zostaną o g. 17:00. Bilety będzie można zakupić jeszcze w Punkcie Sprzedaży Biletów, znajdującym się przy wejściu. Są także dostępne na stronie internetowej: www.ebilet.pl. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Imprezy pod adresem: www.goodtaste.pl/regulamin.

👉 INFORMACJA O BILETACH I WYMIANIE NA OPASKI

Jedynie bilety zakupione w oficjalnych punktach sprzedaży (www.ebilet.pl) gwarantują możliwość wejścia na koncert. Odradzamy zakup biletów poza autoryzowanymi punktami, ponieważ istnieje ryzyko zakupu biletów fałszywych lub nieważnych, które nie umożliwiają wejście na koncert.

WAŻNE: Bilet musi posiadać kod kreskowy lub kod QR – nie wystarczy potwierdzenie zamówienia biletu. Nie ma potrzeby drukowania biletu - można go przedstawić na telefonie lub tablecie.

Bilety umożliwiają jednorazowe wejście na koncert i podlegają wymianie na opaski podczas wstępu na wydarzenie. Każdy Uczestnik Imprezy dokonuje wymiany biletu na opaskę osobiście. Zamianie na opaskę podlega wyłącznie oryginalny, niewykorzystany wcześniej bilet. Wstęp na teren Imprezy przysługuje wyłącznie osobom posiadającym nieuszkodzoną opaskę umocowaną na ręce. Z jednej opaski podczas całego wydarzenia może korzystać tylko jedna osoba. W przypadku zerwania lub uszkodzenia opaski Uczestnik Imprezy zobowiązany jest do natychmiastowego zgłoszenia się do Organizatora lub Kierownika Ochrony przy bramie Imprezy wraz z uszkodzoną opaską, gdzie zostanie ona wymieniona na nową i zapięta na ręce. Wymianie podlegają wyłącznie opaski uszkodzone na terenie Imprezy. Samowolne opuszczenie terenu Imprezy z uszkodzoną lub zerwaną opaską bez wcześniejszego powiadomienia Organizatora lub Kierownika Ochrony jest równoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa w wydarzeniu.

🗓 HARMONOGRAM

Otwarcie bram – 17:00 DJ set – 17:00 – 20:00 Rozpoczęcie koncertu – 20:00

Podany harmonogram jest orientacyjny i może ulec zmianie.

🚗 DOJAZD

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na parkingach miejskich, zalecamy przyjazd na wydarzenie komunikacją miejską lub przyjście pieszo. Ze względów logistycznych na miejscu koncertu nie ma strefy parkingowej.

😷 KWESTIE BEZPIECZEŃSTWA

Każdy uczestnik zobowiązany jest do wyposażenia się w środki ochrony osobistej (maseczka lub chusta zakrywająca usta i nos). Uczestnicy zobowiązani są do bezwzględnego przestrzegania poleceń Obsługi, Ochrony i Organizatora. Skanowanie biletów odbywać się będzie bezdotykowo. W tym celu prosimy o przygotowanie biletu w formie papierowej lub elektronicznej. Jeżeli Uczestnik posiada bilet w formie elektronicznej, powinien uregulować ekran na najwyższym poziomie jasności, a także zadbać o czystość ekranu.

Do zobaczenia! Sea you! ☀️

Pozbawieni możliwości wyjazdu na festiwal czy urlop za granicą, musimy odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Właśnie dlatego powstał cykl Salty Sounds.O ARTYŚCIE

KARAŚ/ROGUCKI to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Panowie dali się już poznać dzięki coverowi T.Love „1996”. Następnie pokazali światu próbkę autorskiego materiału w singlu „Bolesne strzały w serce”. Utworowi towarzył mroczny i pokręcony teledysk w reżyserii Przemka Dzienisa.

O WYDARZENIU

Salty Sounds – siostrzany projekt Salt Wave Festival powstał z tęsknoty za muzyką na żywo. To jedyny w tym roku letni cykl koncertów na Półwyspie Helskim, na którym nie może Was zabraknąć! Odwołane festiwale, utrudnione podróże i utracona normalność. W ostatnich miesiącach musieliśmy zatroszczyć się o siebie i nauczyć się żyć w nowej rzeczywistości, by powoli móc wracać z nową energią do wspólnego przeżywania muzycznych emocji i nie tylko!

Morze, plaża, muzyka na żywo, Aperol Spritz w ręku... sounds good? Podczas sobotnich koncertów Salty Sounds w Jastarni posmakujemy pomarańczowego szaleństwa - będziecie mogli poczuć beztroski klimat marki, chillować ze znajomymi w specjalnie stworzonej dla Was strefie i oczywiście delektować się orzeźwiającym Aperol Spritz.

Salty Sounds to wydarzenia w nowym reżimie sanitarnym, które odbędą się na Placu Sobótkowym w Jastarni. Na każde wydarzenie w sprzedaży pojawi się limitowana liczba biletów.

Wydarzenia rozpoczynać się będą godz. 17:00 setami DJ-skimi. O godz. 20:00 zaczną się planowe występy artystów i potrwają do ciszy nocnej, czyli godz. 22:00. Na terenie wydarzenia obowiązywać będą bieżące zalecenia epidemiologiczne, z którymi należy zapoznać się przed przybyciem na miejsce.

Dokładne informacje dotyczące wstępu i zachowania na terenie koncertu zostaną określone w Regulaminie, który jest dostępny tutaj.
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK