Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru: Ania Dąbrowska

Park Starego Browaru / wejście od strony skrzyżowania ulic Ratajczaka i Ogrodowej

Salty Sounds: Natalia Przybysz

Plac Sobótkowy, Jastarnia - Półwysep Helski

Ania Dąbrowska - ODWOŁANY!

Amfiteatr pod Grojcem, Grojec 50, Żywiec

Salty Sounds x Aperol Spritz: sanah

Plac Sobótkowy, Jastarnia - Półwysep Helski

Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru: Kwiat Jabłoni - SOLD OUT

Park Starego Browaru / wejście od strony skrzyżowania ulic Ratajczaka i Ogrodowej

Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru: Kwiat Jabłoni - SOLD OUT

Park Starego Browaru / wejście od strony skrzyżowania ulic Ratajczaka i Ogrodowej

Salty Sounds: Fisz Emade Tworzywo

Plac Sobótkowy, Jastarnia - Półwysep Helski
v113

Salty Sounds: Natalia Przybysz

Plac Sobótkowy, Jastarnia - Półwysep Helski Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 79 zł

Bilety dostępne na: https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/salty-sounds/

Przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro Smart! ruszy 16 lipca o 12:00, natomiast sprzedaż otwarta rozpocznie się 17 lipca o 12:00. Szczegóły dostępne na stronie: https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/salty-sounds/

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.Pozbawieni możliwości wyjazdu na festiwal czy urlop za granicą, musimy odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Właśnie dlatego powstał cykl Salty Sounds.O ARTYŚCIE

Natalia Przybysz to jeden z najciekawszych kobiecych głosów na rodzimej scenie muzycznej, ale także kompozytorka i autorka tekstów. Dała się poznać w roku 2001, kiedy to wraz z siostrą Pauliną zadebiutowały współtworząc Sistars. W 2013 pojawił się album „Kozmic Blues: Tribute to Jenis Joplin”, którym Natalia Przybysz składa hołd jednej z największych legend muzyki. „Przyjaźń z Joplin” pchnęła Natalię w kierunku pogranicza bluesa, soulu, jazzu i funku. Pod wpływem tych inspiracji w 2014 roku powstał „Prąd”. To z tego albumu pochodzą takie utwory jak: „Miód” czy „Nazywam się niebo”. Płyta pokryła się platyną i została nagrodzona Fryderykiem w kategorii Album Roku Rock. W 2017 roku światło dzienne ujrzał album „Światło nocne”. Za tę płytę Natalia Przybysz otrzymała Fryderyka w kategorii Album Roku Pop. Artystka wydała obecnie piątą, autorską płytę pod tytułem „Jak Malować Ogień”, której premiera przypadła jesienią tego roku.

O WYDARZENIU

Salty Sounds – siostrzany projekt Salt Wave Festival powstał z tęsknoty za muzyką na żywo. To jedyny w tym roku letni cykl koncertów na Półwyspie Helskim, na którym nie może Was zabraknąć! Odwołane festiwale, utrudnione podróże i utracona normalność. W ostatnich miesiącach musieliśmy zatroszczyć się o siebie i nauczyć się żyć w nowej rzeczywistości, by powoli móc wracać z nową energią do wspólnego przeżywania muzycznych emocji i nie tylko!

Salty Sounds to wydarzenia w nowym reżimie sanitarnym, które odbędą się na Placu Sobótkowym w Jastarni. Na każde wydarzenie w sprzedaży pojawi się limitowana liczba biletów.

Wydarzenia rozpoczynać się będą godz. 17:00 setami DJ-skimi. O godz. 20:00 zaczną się planowe występy artystów i potrwają do ciszy nocnej, czyli godz. 22:00. Na terenie wydarzenia obowiązywać będą bieżące zalecenia epidemiologiczne, z którymi należy zapoznać się przed przybyciem na miejsce.

Dokładne informacje dotyczące wstępu i zachowania na terenie koncertu zostaną określone w Regulaminie, który jest dostępny tutaj.
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK