Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

LemON Akustycznie – część II - ZMIANA DATY!

Gorzów Wielkopolski, Filharmonia Gorzowska

Jazz Band Młynarski-Masecki - ZMIANA DATY I GODZINY!

NOSPR, Katowice

LemON Akustycznie – część II - ZMIANA DATY!

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska

Kuba Badach - Oldschool - ZMIANA DATY!

Poznań, Tama

Dire Straits Symfonicznie: Badach / Herdzin / Napiórkowski - ODWOŁANY

Szczecin, Filharmonia im. M. Karłowicza

Anna Maria Jopek – Przestworza - ZMIANA DATY!

Kraków, Opera Krakowska

Kuba Badach - Oldschool - ZMIANA DATY!

Warszawa, Palladium
v113

Pożegnanie Lata: Paweł Domagała

Laba.Land, ul. Przełajowa 5, Poznań Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 79 zł

Bilety dostępne na: https://www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl i www.tobilet.pl.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

___________________

🥿 WSTĘP NA WYDARZENIE

Wstęp na teren Imprezy znajduje się na terenie Laba.Land w Poznaniu (ul. Przełajowa 5). Bramy zostaną otwarte o g. 19:00. Bilety będzie można zakupić jeszcze w Punkcie Sprzedaży Biletów, znajdującym się przy wejściu. Są także dostępne na stronie internetowej: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl i www.tobilet.pl. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Imprezy pod adresem: www.goodtaste.pl/regulamin.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi przy wejściu na wydarzenie. Jest ono zlokalizowane od ulicy Przełajowej, która cechuje się wysokim natężeniem ruchu tramwajowego. Prosimy o ostrożność!

🎫 INFORMACJA O BILETACH I WYMIANIE NA OPASKI

Jedynie bilety zakupione w oficjalnych punktach sprzedaży (Eventim, eBilet, ToBilet) gwarantują możliwość wejścia na koncert. Odradzamy zakup biletów poza autoryzowanymi punktami, ponieważ istnieje ryzyko zakupu biletów fałszywych lub nieważnych, które nie umożliwiają wejście na koncert.

WAŻNE: Bilet musi posiadać kod kreskowy lub kod QR – nie wystarczy potwierdzenie zamówienia biletu. Nie ma potrzeby drukowania biletu - można go przedstawić na telefonie lub tablecie.

Bilety umożliwiają jednorazowe wejście na koncert i podlegają wymianie na opaski podczas wstępu na wydarzenie. Każdy Uczestnik Imprezy dokonuje wymiany biletu na opaskę osobiście. Zamianie na opaskę podlega wyłącznie oryginalny, niewykorzystany wcześniej bilet. Wstęp na teren Imprezy przysługuje wyłącznie osobom posiadającym nieuszkodzoną opaskę umocowaną na ręce. Z jednej opaski podczas całego wydarzenia może korzystać tylko jedna osoba. W przypadku zerwania lub uszkodzenia opaski Uczestnik Imprezy zobowiązany jest do natychmiastowego zgłoszenia się do Organizatora lub Kierownika Ochrony przy bramie Imprezy wraz z uszkodzoną opaską, gdzie zostanie ona wymieniona na nową i zapięta na ręce. Wymianie podlegają wyłącznie opaski uszkodzone na terenie Imprezy. Samowolne opuszczenie terenu Imprezy z uszkodzoną lub zerwaną opaską bez wcześniejszego powiadomienia Organizatora lub Kierownika Ochrony jest równoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa w wydarzeniu.

📆 HARMONOGRAM

Otwarcie bram – 19:00
Rozpoczęcie koncertu – 20:00
Podany harmonogram jest orientacyjny i może ulec zmianie.

🚌 DOJAZD

Na terenie Laba.Land nie ma parkingu dla samochodów. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na parkingach miejskich zalecamy przyjazd komunikacją miejską (https://www.ztm.poznan.pl/#planner) lub rowerem.

😷 KWESTIE BEZPIECZEŃSTWA

Każdy uczestnik zobowiązany jest do wyposażenia się w środki ochrony osobistej (maseczka lub chusta zakrywająca usta i nos). Uczestnicy zobowiązani są do bezwzględnego przestrzegania poleceń Obsługi, Ochrony i Organizatora. Skanowanie biletów odbywać się będzie bezdotykowo. W tym celu prosimy o przygotowanie biletu w formie papierowej lub elektronicznej. Jeżeli Uczestnik posiada bilet w formie elektronicznej, powinien uregulować ekran na najwyższym poziomie jasności, a także zadbać o czystość ekranu.

___________________

Pożegnajmy razem lato pełne muzycznych emocji. We wrześniowe popołudnia zapraszamy na teren Laba.Land, gdzie wystąpią kolejno: Paweł Domagała (11 września), Łąki Łan (12 września) i Strachy na Lachy (13 września).

Nadzieja umiera ostatnia! Tak samo mocno wierzmy w powodzenie Pożegnania Lata, jak we wszystkie nasze wakacyjne koncerty: Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru, Letnie Brzmienia na Polanie Zamku Topacz i Salty Sounds w Jastarni. W nowym reżimie epidemiologicznym także da się koncertować. Na pewno inaczej, lecz z tymi samymi muzycznymi emocjami w sercu.

O ARTYŚCIE

Gra w filmie i teatrze, koncertuje, wydaje płyty, pisze teksty piosenek i monologów kabaretowych, podkłada głos w filmach animowanych. Nie rozstaje się z gitarą, stara się równocześnie być radykalnie pokorny i radykalnie pewny siebie. Autor takich przebojów jak “Popatrz na mnie”, “Weź nie pytaj”, czy “Wracaj”.

O MIEJSCU

LABA.LAND to nowe miejsce na mapie Poznania, które zachęca do smakowania życia i delektowania się wyjątkowymi przyjemnościami w duchu slow life. LABA.LAND jest stworzone do odkrywania w sobie artysty, jogina, ogrodnika, gracza siatkówki plażowej, glampingowca, degustatora kawy i naparów ziołowych, zapalonego czytelnika, pisarza, tancerza, skrzypka, wyczilowanego przedsiębiorcy i... dziecka. To miejska oaza spokoju, w której wspólnie poznajemy korzyści ze spokojniejszego, zrównoważonego i bardziej uważnego trybu życia.

Bramy zostaną otwarte o godz. 19:00. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00 i potrwa do ciszy nocnej, czyli godz. 22:00. Na terenie wydarzenia obowiązywać będą bieżące zalecenia epidemiologiczne, z którymi należy zapoznać się przed przybyciem na miejsce.

Dokładne informacje dotyczące wstępu i zachowania na terenie koncertu zostaną określone w Regulaminie, który jest dostępny tutaj. Więcej na www.goodtaste.pl.
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK