Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Matt Dusk – A Very Sinatra Christmas / Warszawa - SOLD OUT

Teatr Muzyczny ROMA

Kasia Lins – Zabójcza Trasa

Blue Note, ul. Kościuszki 79, Poznań

Matt Dusk – A Very Sinatra Christmas / Olsztyn - SOLD OUT

Filharmonia Warmińsko-Mazurska

Matt Dusk – A Very Sinatra Christmas / Gdańsk

Polska Filharmonia Bałtycka

nosowska: widzimy się wieczorem / Kraków

ICE Kraków

Natalia Przybysz – TAM

Fabryka Lloyda, ul. Fordońska 16, Bydgoszcz
v113

Ofelia - Na przypale albo wcale [ZMIANA MIEJSCA & DATY]

2Progi, Al. Niepodległości 36 Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 59 zł / 79 zł

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl

W związku z nieprzewidzianymi okolicznościami, które nie są zależne od Artystki i Organizatora, jesteśmy zmuszeni zmienić datę oraz miejsce koncertu w Poznaniu.
Koncert zostaje przeniesiony na 10.12.2022 do klubu 2Progi. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność. W przypadku, gdy nowy termin koncertu nie jest satysfakcjonujący, bilety można zwrócić w miejscu zakupu do dnia 28.11.2022 roku.
  Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość!
Zespół Good Taste Production


Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Ofelia, czyli Iga Krefft, wyrusza w trasę koncertową promującą wydany na początku września album „8”. Artystka wystąpi 19 listopada w poznańskim klubie Tama. Bilety trafią do sprzedaży w czwartek, 15 września o godzinie 12:00 i będą dostępne na www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl.

Album „8” to osiem utworów, które są zbiorem ośmiu osobowości, ośmiu twarzy i ośmiu historii, z którymi każdy i każda może się utożsamić. Ofelia jest autorką i kompozytorką wszystkich utworów, a do współpracy zaprosiła Kubę Karasia, producenta, który pomógł jej stworzyć popowy i niebanalny muzycznie album. Artystka ma już też na swoim koncie bardzo dobrze przyjęty debiutancki album „Ofelia”.

„Na przypale albo wcale” to klubowa trasa koncertowa, która w listopadzie i grudniu dotrze do Poznania, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Warszawy. Bilety trafią do sprzedaży 15 września o godz. 12:00 za pośrednictwem www.eventim.pl/goodtaste.pl i www.ebilet.pl. Organizatorem trasy jest Good Taste Production.

Harmonogram koncertów:
23.11 – Gdańsk / Drizzly Grizzly
8.12 – Wrocław / Stary Klasztor
10.12 – Poznań / 2Progi
11.12 – Warszawa / Palladium

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK