Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Letnie Brzmienia w EC1 Łódź: Vito Bambino

EC1 Łódź, ul. Targowa 1/3, Łódź

SALT WAVE FESTIVAL 2022

Lotnisko Jastarnia, Półwysep Helski

Letnie Brzmienia na Parkowej, Kraków: MROZU

Centrum Sportu Parkowa, ul. Parkowa 12 A

Letnie Brzmienia w Browarze Perła, Lublin: Sobel

Browar Perła

Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru, Poznań: Ania Dąbrowska

Park Starego Browaru

Letnie Brzmienia w Browarze Perła, Lublin: Daria Zawiałow

Browar Perła

Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru, Poznań: KARAŚ/ROGUCKI

Park Starego Browaru
v113

MROZU - ZŁOTA TRASA 2022 - SOLD OUT

TAMA, ul. Niezłomnych 2, Poznań Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: miejsca stojące: 79 zł (pula I), 99 zł (pula II)

Bilety dostępne na: KONCERT WYPRZEDANY

Supportem MROZA będzie Mörk, pochodzący z Węgier soulowo-funkowy projekt. Energiczna grupa muzyków, którą można pamiętać z występu podczas Edison Festival – Taste The Music w 2019 r., promuje swój najnowszy album „In The Golden Hour”.

Najnowsza płyta grupy była wydawana w zdumiewająco niestandardowy sposób. Od czerwca do listopada 2021 r. Mörk sukcesywnie publikował utwory, które stanowiły zawartość płyty. Inspiracją do nagrania piosenek stały się zapoczątkowane przez pandemię zmiany. Usłyszeć można na niej komentujące rzeczywistość teksty, które członkowie grupy przekazują w utworach z pogranicza jazzu, soulu, funku i R&B.

Harmonogram koncertów:

19.40 Mörk
20.35 MROZU

Uwaga! Ten koncert został wyprzedany. W związku z czym zakończona została sprzedaż internetowa oraz nie będzie możliwości zakupu biletów na wydarzenie przed wejściem. Zapraszamy na pozostałe koncerty z trasy!

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Mrozu zagra koncerty promujące jego szósty już, ukazujący się niebawem, album. Artysta wystąpi w 9 polskich miastach, w tym w Poznaniu i Łodzi.

  „To co traci kolor, zamienimy w ZŁOTO” - śpiewa Mrozu w pierwszym, hitowym singlu zapowiadającym szósty album w jego karierze. Wszystko wskazuje na to, że artysta za cel postawił sobie pisać utwory, które podnoszą jego słuchaczy na duchu. Radość, energetyczna dawka szaleństwa - zarówno na scenie, jak i pod nią̨, dbałość o muzyczne i wizualne szczegóły - właśnie tego możecie się spodziewać po nadchodzących koncertach Mroza.

Złota Trasa zawita w kwietniu 2022 do 9 polskich miast. Fani będą mogli po raz pierwszy usłyszeć utwory z nowej płyty, która ukaże się na tuż przed rozpoczęciem trasy. To na tym krążku znajdą się, liczony w milionach wyświetleń singiel „Złoto”, czy luzacki, równie porywający na parkiet „Galacticos”. Na koncertach nie zabraknie oczywiście największych hitów Mroza jak „Nic do stracenia”, „Aura”, „Bo jak nie my to kto”, które będzie można usłyszeć w nowych, tanecznych aranżacjach.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK