Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Matt Dusk – A Very Sinatra Christmas / Warszawa - SOLD OUT

Teatr Muzyczny ROMA

Kasia Lins – Zabójcza Trasa

Blue Note, ul. Kościuszki 79, Poznań

Matt Dusk – A Very Sinatra Christmas / Olsztyn - SOLD OUT

Filharmonia Warmińsko-Mazurska

Matt Dusk – A Very Sinatra Christmas / Gdańsk

Polska Filharmonia Bałtycka

nosowska: widzimy się wieczorem / Kraków

ICE Kraków

Natalia Przybysz – TAM

Fabryka Lloyda, ul. Fordońska 16, Bydgoszcz
v113

Letnie Brzmienia Festiwal

Błonia PGE Narodowego, Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, Warszawa Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: miejsca stojące - 119 zł (pula I), 149 zł (pula II). Pule dostępne do wyczerpania.

Bilety dostępne na: www.eventim.pl i www.ebilet.pl.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

sanah, Zalewski, Arek Kłusowski, Mery Spolsky, Kaśka Sochacka i inni wystąpią na Letnie Brzmienia Festiwal na Błoniach PGE Narodowego już 27 sierpnia. Koncerty są zwieńczeniem ogólnopolskiego cyklu o tej samej nazwie, który trwa cały czas w 9 największych polskich miastach. Bilety będą dostępne w sprzedaży od czwartku, 29 lipca od godziny 12:00.

Dwie sceny oraz najpopularniejsi polscy artyści to trzon Festiwalu Letnie Brzmienia. Fani będą mogli usłyszeć m.in. promującą swój najnowszy album „Irenka” – sanah czy Krzysztofa Zalewskiego, którego ostatni przebój „Na apatię” pochodzi z docenionego przez publiczność i krytyków krążka „Zabawa”. Pojawi się też autor niedawnego przeboju ze szczyt list radiowych - „Idealnego syna” – Arek Kłusowski, perełka wytwórni Kayax, czyli Mery Spolsky oraz Kaśka Sochacka, która skradła serca publiczności piosenkami z debiutanckiej płyty „Ciche dni”. Nie zabraknie też zarażającego pop-soulową aurą Mroza, który zachwycił ostatnio „Złotem”.

Bilety są dostępne na www.eventim.pl/campaign/letniebrzmienia. Dzieci do 6. roku życia uczestniczą w koncertach bezpłatnie. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy. Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.

Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach Organizatora oraz śledzić powiadomienia mailowe ze strony bileterii Eventim.pl.

Regulamin Imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl. Akceptując regulamin zakupu biletu, zatwierdza się także oświadczenie o stanie zdrowia. Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na stronie oraz wydarzeniach Facebookowych.

✔ WSTĘP NA WYDARZENIE

Bramy otwieramy o godzinie 16:00!

Każdy bilet jest wymieniony na opaskę, której zdjęcie, zerwanie lub zgubienie równoznaczne jest z rezygnacją z wydarzenia. Każdy uczestnik wymienia bilet na opaskę osobiście. Nie ma możliwości, aby z jednego biletu korzystała więcej niż jedna osoba.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Imprezy pod adresem: www.goodtaste.pl/regulamin.

✔ INFORMACJA O BILETACH

Każdy zakupiony bilet podlega obowiązkowi wymiany na opaskę, gwarantującą wejście na festiwal. Jedynie bilety zakupione w oficjalnych punktach sprzedaży gwarantują możliwość wejścia na festiwal. Odradzamy zakup biletów poza autoryzowanymi punktami, ponieważ istnieje ryzyko zakupu biletów fałszywych lub nieważnych, które nie umożliwiają wejścia na koncert.

Każdy bilet jest wymieniony na opaskę, której zdjęcie, zerwanie lub zgubienie równoznaczne jest z rezygnacją z wydarzenia. Każdy uczestnik wymienia bilet na opaskę osobiście. Nie ma możliwości, aby z jednego biletu korzystała więcej niż jedna osoba.

WAŻNE: Bilet musi posiadać kod kreskowy lub kod QR – nie wystarczy potwierdzenie zamówienia biletu. Nie ma potrzeby drukowania biletu - można go przedstawić na telefonie lub tablecie.

Na miejscu będzie prowadzona również bezgotówkowa sprzedaż biletów.

? HARMONOGRAM KONCERTÓW

27.08.2021

DUŻA SCENA

17:30– KONCERT Kaśka Sochacka
18:50– KONCERT Mery Spolsky
20:10 – KONCERT sanah
21:50 – KONCERT MROZU
23:10 – KONCERT Krzysztof Zalewski

MAŁA SCENA:

17:00 – KONCERT Bloo Crane
18:10 – KONCERT Arek Kłusowski
19:30 – KONCERT Kacperczyk
21:10 – KONCERT Natalia Szroeder
22:40 – KONCERT Baasch
00:10 – projekt NCRMX - Baasch feat. Zamilska , Enchanted Hunters

Podany harmonogram jest orientacyjny i może ulegać nieznacznym zmianom.

? DOJAZD I PARKING

Koncerty odbywają się na Błoniach PGE Narodowego przy al. Ks. J. Poniatowskiego 1. Dojazd na teren jest od ulicy Siwca. Ze względu na ograniczone miejsca parkingowe, zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Kursują tramwaje, metro, pociąg i autobusy na przystanki: Wybrzeże Szczecińskie, Stadion Narodowy lub Rondo Waszyngtona.

? STREFA GASTRONOMICZNA

Strefa gastronomiczna funkcjonuje od pierwszego do ostatniego koncertu. Ze względu na obecną sytuację pandemiczną w strefie obowiązuje wyłącznie płatność bezgotówkowa.

? KWESTIE BEZPIECZEŃSTWA

Każdy uczestnik zobowiązany jest do wyposażenia się w środki ochrony osobistej (maseczka zakrywająca usta i nos). Uczestnicy zobowiązani są do bezwzględnego przestrzegania poleceń Obsługi, Ochrony i Organizatora. Skanowanie biletów odbywać się będzie bezdotykowo. W tym celu prosimy o przygotowanie biletu w formie papierowej lub elektronicznej. Jeżeli Uczestnik posiada bilet w formie elektronicznej, powinien uregulować ekran na najwyższym poziomie jasności, a także zadbać o czystość ekranu. Deklaracja o stanie zdrowia jest dobrowolna i może zostać podana do weryfikacji na wejściu.

Bardzo prosimy o nieprzenoszenie posiłków i napojów ze strefy gastronomicznej do strefy koncertowej. Zachęcamy do ich spożywania w wyznaczonych do tego miejscach.

✔ INFORMACJE DODATKOWE

☀️☔️ Festiwal jest niezadaszony, więc przygotujcie się na zmienne warunki pogodowe. Zalecamy zabranie ze sobą zarówno kremów do opalania i okrycia na głowę, jak i przeciwdeszczowych peleryn oraz kaloszy. Po zmroku pojawiają się komary, więc weźcie to pod uwagę - możecie wziąć środki na nie. Nie zabierajcie parasolek z ostrymi zakończeniami.

? Na festiwalu mamy pełne zabezpieczenie medyczne i ratunkowe.

? Na terenie festiwalu nie ma dedykowanego dostępu do WI-FI.

? Na terenie festiwalu dostępny jest depozyt w cenie 30 zł jednorazowo.

? Na terenie festiwalu funkcjonuje punkt rzeczy znalezionych – prosimy o zgłaszanie się do kontenera kasowego na wejściu.

? W przypadku upałów, każdy uczestnik będzie mógł wnieść jedną, szczelnie zamkniętą butelkę wody 0,5l w plastikowym opakowaniu.

? Na teren festiwalu nie mogą wchodzić zwierzęta. Zadbajcie o ich komfort i pozostawcie je w domu na czas imprezy.

Więcej na www.goodtaste.pl.

Dla mediów
Pobierz PRESSPACK