Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Letnie Brzmienia w EC1 Łódź: Vito Bambino

EC1 Łódź, ul. Targowa 1/3, Łódź

SALT WAVE FESTIVAL 2022

Lotnisko Jastarnia, Półwysep Helski

Letnie Brzmienia na Parkowej, Kraków: MROZU

Centrum Sportu Parkowa, ul. Parkowa 12 A

Letnie Brzmienia w Browarze Perła, Lublin: Sobel

Browar Perła

Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru, Poznań: Ania Dąbrowska

Park Starego Browaru

Letnie Brzmienia na placu przed Impartem, Wrocław: Nosowska + Anieli

Plac przed Impart, ul. Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław

Letnie Brzmienia w Browarze Perła, Lublin: Daria Zawiałow

Browar Perła
v113

Letnie Brzmienia pod Dębowcem, Bielsko-Biała: sanah

Pod Dębowcem, ul. Karbowa 55 Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 99 zł / 119 zł

Bilety dostępne na: www.letniebrzmienia.pl

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Zapraszamy pod Dębowiec w Bielsku-Białej na cykl plenerowych koncertów Letnie Brzmienia. W lipcu i sierpniu 2022 r. odbywać się tam będą koncerty najpopularniejszych polskich artystek i artystów. Na świeżym powietrzu zagrają Ralph Kaminski, Sobel i sanah. Bilety w cenie od 89 zł będą dostępne w sprzedaży od środy 13 kwietnia 2022 r. (12:00) na www.letniebrzmienia.pl. Karnety w cenie 279 złotych dostępne będą od poniedziałku 11 kwietnia 2022 r. (16:00) na www.letniebrzmienia.pl.

Dokładny harmonogram koncertów znajduje się także na www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty i godziny koncertów oraz ceny biletów różnią się w zależności od wydarzenia.


sanah to jedna z najciekawszych wokalistek z nurtu quality pop na polskiej scenie. Zauważona została w wieku 22 lat dzięki swojemu kanałowi na YouTube, gdzie zamieszczała własne kompozycje. Jej miękki, ciepły wokal sprawdza się zarówno w świetnie zaaranżowanych balladach, jak i nowoczesnych elektronicznych kompozycjach. Zauważył ją Dawid Podsiadło, a do duetu zaprosił ją Matt Dusk. W 2020 r. wydała swój debiutancki album “Królowa dram”. Rok później serca fanów rozgrzał album „Irenka”, a przepełnione melancholią kawałki stały się wizytówką piosenkarki. 15 kwietnia ukaże się najnowszy album artystki „Uczta”, na której znajdą się utwory nagrane z gwiazdami polskiej muzyki, m.in. z Arturem Rojkiem, Igorem Herbutem czy duetem Kwiat Jabłoni.


HARMONOGRAM KONCERTÓW

15.07, godz. 20:00 – Ralph Kaminski
22.07, godz. 20:00 – Sobel
07.08, godz. 20:00 – sanah


Przedsprzedaż karnetów w cenie 279 złotych startuje w poniedziałek 11 kwietnia o godz. 18:00. Karnet w postaci 3 kodów należy wymienić na 3 bilety na www.eventim.pl/letnie-karnety. Karnet dla jednej osoby upoważnia do uczestnictwa w 3 różnych wydarzeniach (w tym w różnych miastach). Dzieci do 6. roku życia uczestniczą w koncertach bezpłatnie. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy. Bilety w cenie 99 zł i 119 złotych na koncerty będą dostępne w sprzedaży od środy 13 kwietnia 2022 r. (12:00) na www.ebilet.pl oraz www.eventim.pl/letnie-karnety.

Dokładny harmonogram koncertów znajduje się na www.letniebrzmienia.pl, www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach Organizatora oraz śledzić powiadomienia mailowe ze strony bileterii Eventim.pl.

Regulamin Imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl.

Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem strategicznym został Eventim.pl. Partnerami Letnich Brzmień są Urząd Miejski w Bielsku-Białej oraz Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej. Patroni medialni projektu to Radio Zet, Gazeta Wyborcza, AMS, Zwierciadło, Plejada, Onet, bielsko.biala.pl.

www.letniebrzmienia.pl
www.facebook.com/letniebrzmienia
www.instagram.com/letniebrzmienia
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK