Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Ania Dąbrowska - Jesienne wieczory - ODWOŁANY

Wytwórnia, ul. Łąkowa 29, Łódź

Kwiat Jabłoni akustycznie - ODWOŁANY

Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz

Kwiat Jabłoni akustycznie - ODWOŁANY

Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz

Kwiat Jabłoni akustycznie - ODWOŁANY

Filharmonia Koszalińska, Koszalin

Kwiat Jabłoni akustycznie - ODWOŁANY

Filharmonia Koszalińska, Koszalin

Ania Dąbrowska - Jesienne wieczory - ODWOŁANY

Katowice Miasto Ogrodów, plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice

Ania Dąbrowska - Jesienne wieczory - ODWOŁANY

ICE Kraków Congress Centre, ul. Marii Konopnickiej 17, Kraków
v113

LemON Akustycznie – część II - ZMIANA DATY! - godz. 18:00

Warszawa, Teatr Roma Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: miejsca siedzące: 79 zł (strefa C), 119 zł (strefa B), 139 zł (strefa A)

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.bilety24.pl oraz w sklepach sieci Media Markt.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe, itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

_____________

UWAGA!

Bramki na koncert zostaną otwarte o godz. 17:00.

Przypominamy, że uczestnictwo w koncercie wiąże się z wypełnieniem oświadczenia o stanie zdrowia 📋 ↪ https://tinyurl.com/y3pufmd4. Wypełniony i wydrukowany formularz należy przynieść ze sobą na koncert. Formularz nie może zostać przedstawiony w formie elektronicznej.

Przed wejściem prowadzona będzie sprzedaż biletów na oba koncerty. Jeśli ktoś nie zdążył jeszcze wymienić swojego biletu (zakupionego przed pandemią) może to zrobić w Punkcie Obsługi, który zlokalizowany będzie w holu, przed wejściem do foyer. Wymiana biletu i wybór nowej godziny koncertu są konieczne. Jest to usługa bezpłatna.

Szatnia Teatru będzie w dniu dzisiejszym nieczynna.

😷 Po wejściu do Teatru należy zdezynfekować ręce. Prosimy o zachowanie odpowiedniego dystansu między innymi uczestnikami koncertu. Konieczne jest zakrywanie ust oraz nosa.

Regulamin koncertu znajduje się tutaj 👉 https://tinyurl.com/y3u5a44o.

Przeżyjmy dzisiaj najpiękniejsze muzyczne emocje. Tęskniliśmy i już nie możemy doczekać się wieczoru.

Do zobaczenia na widowni!

_____________

Uwaga!
Ze względu na oficjalne decyzje rządowe o COVID-19 i troskę o bezpieczeństwo uczestników imprezy, zaplanowany na 8.04.2020 koncert LemON zostaje przeniesiony na 9.09.2020. Godzina koncertu pozostaje bez zmian. Zakupione bilety zachowują ważność.
Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za okazaną wyrozumiałość.
Zespół Good Taste Production

Uwaga!

W związku z trwającą pandemią, wszyscy musimy odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Dotyczy ona także, a może i przede wszystkim, wydarzeń kulturalnych, w tym koncertów.

Chcąc zapewnić Państwu maksimum komfortu i bezpieczeństwa, w zgodzie z obowiązującymi regulacjami GIS, postanowiliśmy rozdzielić koncert zespołu LemON (9.09.2020, Teatr Roma, Warszawa) na dwa identyczne wydarzenia.

Pierwsze rozpocznie się o godz. 18:00, a drugie o godz. 20:30. Miejsce i data koncertu pozostają bez zmian. Na oba występy złoży się dokładnie ten sam repertuar, a na scenie pojawią się ci sami artyści. Koncerty potrwają w obu przypadkach ok. półtorej godziny.

Wszystkie bilety zachowują swoją ważność. Osoby, które do tej pory zdążyły już zakupić bilety za pośrednictwem bileterii Eventim lub eBilet, otrzymają na swoje skrzynki mailowe wiadomość z dokładną instrukcją postępowania. Mogą Państwo wybrać w którym koncercie chcecie uczestniczyć – tym o godz. 18:00, czy tym o godz. 20:30. Niemożliwe jest uczestniczenie jednocześnie w obu koncertach. Aby uczestniczyć w koncercie, konieczne jest podjęcie decyzji o wyborze godziny. Biletów nie trzeba drukować, wystarczy, że pokażecie je Państwo w formie elektronicznej.

Powyższe rozwiązanie powodowane jest chęcią zadbania o bezpieczeństwo Państwa i artystów. Musimy spełnić wymogi dotyczące zapełnienia sali do jedynie 50 % widowni. Dostosowujemy się do obecnych wymogów sanitarnych i regulacji prawnych.

Bilety cały czas są dostępne w sprzedaży!
Osoby, które dopiero decydują się na kupno biletu, otrzymują tę samą możliwość wyboru godziny koncertu. Prosimy o obserwowanie dostępnych miejsc na www.eventim.pl/goodtaste oraz www.ebilet.pl.

Serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia na sali Teatru Roma! Przeżyjmy razem najpiękniejsze muzyczne emocje!

Zespół Good Taste Production

W wyjątkowych aranżacjach akustycznych zabrzmią najpiękniejsze utwory zespołu LemON ze wszystkich albumów studyjnych. Lider zespołu, Igor Herbut, pokrótce opisał to, co zobaczymy na scenie.

„Niezwykły jest to rok. Rok zaczynania od nowa. Rok odkrywania na nowo. Kulminacja tych poszukiwań wydarzy się na wiosnę - kiedy wyruszymy do Was z naszą pierwszą trasą akustyczną.

Pianino. Fortepian. Gitara akustyczna. Większość, prawie wszystkie utwory LemON (a już na pewno wszystkie najlepsze, te najbliższe naszym sercom) narodziły się właśnie na tych instrumentach.

Zawsze wiedziałem, że kiedyś zagramy taką trasę. Staromodnie. Prosto. Blisko Was. Czekałem na właściwy moment. I właśnie teraz nadszedł. Na bębnach zagra Harry. Na pianinie - Tomasz Świerk, na gitarze akustycznej, jego brat, a trochę też mój brat już - Przemek Świerk i niezastąpiony Piotr Kołacz. Ja zaśpiewam, a może też coś zagram. Najpiękniej jak umiem! Wy po prostu bądźcie. Oddychajcie z nami tą muzyką. Wsłuchajcie się w drewno, metal, młoteczki, struny, pudła rezonansowe i wszystko to, na czym da się wystukać rytm.

Organizatorzy trasy zadbali wraz z naszą Managerką o to, aby te koncerty odbyły się w najpiękniejszych polskich salach koncertowych. Oświetli je mój serdeczny przyjaciel Tomasz Sierotko (nie bez przyczyny zwany Czarodziejem), nagłośni - od (prawie) zawsze z nami - Piotr Sawker Sawicki.

Zagramy dla Was wyjątkowo. Słowo.”

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK