Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Krzysztof Zalewski - ZABAWA

Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1, Lublin

Krzysztof Zalewski - ZABAWA

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, aleja Solidarności 1-3, Toruń

Krzysztof Zalewski - ZABAWA - PRZENIESIONY

Poznań, Pawilon 3a Międzynarodowych Targów Poznańskich

Daria Zawiałow - Ostatni raz w Helsinkach - PRZENIESIONY

Pawilon 3A na terenie MTP (Poznań Congress Center), ul. Głogowska 14, Poznań

Krzysztof Zalewski - ZABAWA

Warmińsko - Mazurska Filharmonia im. Feliksa Nowowiejskiego, Bartosza Głowackiego 1, Olsztyn

Krzysztof Zalewski - ZABAWA

Filharmonia Częstochowska im. B. Hubermana, Tomasza Wilsona 16, Częstochowa

Krzysztof Zalewski - ZABAWA - DODATKOWY KONCERT

Filharmonia im. M. Karłowicza, Małopolska 48, Szczecin
v113

Kwiat Jabłoni - trasa koncertowa

Ergo Arena, plac Dwóch Miast 1, Gdańsk/Sopot Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: miejsca siedzące: PŁYTA - 109 zł, SEKTORY KONDYGNACJA 1 – 99 zł, SEKTORY KONDYGNACJA 3 – 79 zł (pula I), 99 zł (pula II), 109 zł (pula III)

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste oraz https://www.ebilet.pl/artysta/kwiat-jabloni/

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Odwołana przez pandemię koronawirusa akustyczna trasa Kwiatu Jabłoni nie przeszkodziła zespołowi w wydaniu nowej płyty oraz powrocie na koncertowe sceny w spektakularnym wydaniu. Ten pełen młodzieńczego uroku folkowo-popowy duet odwiedzi wiosną aż 7 polskich miast - Gdańsk, Katowice, Łódź, Wrocław, Warszawę, Poznań i Kraków.

__________________________________

Plan sprzedażowy został przygotowany zgodnie z przewidywaniami o regulacjach epidemiologicznych w sektorze kultury w 2021 roku.

Wszystkie miejsca na ten koncert są siedzące i nienumerowane. Oznacza to, że osoby z zakupionym biletem mają możliwość zajęcia dowolnego miejsca na sali, w wykupionej przez siebie strefie (np. PŁYTA). O miejscu na widowni, w ramach wykupionej strefy decyduje czas przyjścia na koncert.

O porządek zajmowania wyznaczonych miejsc będzie dbała ochrona venue.

__________________________________

Uwaga!

Przekazujemy informacje dla osób, którzy zakupili bilet na koncert Kwiatu Jabłoni zaplanowany na 2 grudnia 2020r. na godzinę 20:00 w Starym Maneżu. Zostaje on przeniesiony na 10 kwietnia 2021 r. na godzinę 21:00 do Ergo Arena na granicy Gdańska i Sopotu.

W związku z tym, przekazujemy parę informacji organizacyjnych:

--> W związku ze zmianą miejsca koncertu, bileterie wyślą każdemu uczestnikowi nowy bilet, umożliwiający wejście na koncert. Zrobią to niedługo!

--> Na bilecie będzie wskazana strefa, na którą obowiązuje dany bilet.

--> W Ergo Arenie obowiązywać będą nienumerowane miejsca siedzące, co oznacza, że będzie można zająć dowolne miejsce w podanej na bilecie strefie, zgodnie z obowiązującymi zasadami sanitarno-epidemiologicznymi.

--> Prosimy o śledzenie wydarzenia, gdzie będziemy informować o wszelkich aktualnościach!

--> Istnieje możliwość zwrotu biletu do dnia 10.01.2021 r. Jeśli chcecie to zrobić, to skontaktujcie się z bileterią, w której zakupiliście bilet.

Do zobaczenia!

Zespół Good Taste Production

__________________________________

O TRASIE I PŁYCIE

"Mogło być nic" to wyczekiwany przez fanów drugi album jednego z najważniejszych i najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie ponownie zapraszają słuchaczy do świata pełnego mądrych i ważnych przemyśleń. Na nowym wydawnictwie znalazło się jedenaście autorskich kompozycji, które powstawały pod okiem producenta Wojtka Urbańskiego. W związku z promocją nowej płyty odbędzie się trasa koncertowa “Mogło być nic, a jest trasa” w największych halach sześciu polskich miast.

Planowanie koncertów w czasach pandemii koronawirusa to nie lada wyzwanie, dlatego, chcąc uniknąć kolejnych przenosin, zespół i organizatorzy zdecydowali się ogłosić trasę właśnie w halach. Takie miejsca pozwalają bowiem na dynamiczne działanie w przypadku wszelkich wprowadzanych obostrzeń i nowych komunikatów związanych z pandemią przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa.

O ZESPOLE

Kwiat Jabłoni, czyli Kasia i Jacek Sienkiewiczowie, dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla „Dziś późno pójdę spać”, który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 22 miliony razy. Szybko okazało się, że muzyków nie tak łatwo będzie zaszufladkować pod kategorię zespołu “jednego przeboju” – wszystkie następne produkcje zdobyły uznanie i wielką popularność.

Świetnie przyjęte kompozycje znalazły się na debiutanckim albumie „Niemożliwe”, wydanym w lutym 2019 r. Krążek uzyskał status platynowej płyty. Wręczenie tego wyróżnienia odbyło się podczas całkowicie wyprzedanego koncertu w legendarnej Operze Leśnej w Sopocie. Wydawnictwo do dziś znajduje się w zestawieniach najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Kasia i Jacek, do tej pory, zagrali blisko 150 koncertów. Wyprzedali największe i najbardziej prestiżowe polskie sceny. Kwiat Jabłoni wystąpił między innymi na Open’er Festival, Spring Break Festival czy Pol’and’rock Festival, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Debiutujący zespół pod Małą Sceną zgromadził kilkadziesiąt tysięcy uczestników. Kwiat Jabłoni otrzymał Złotego Bączka – nagrodę publiczności dla najlepszego zespołu 25. edycji Pol’and’Rock Festival.

Regulamin imprezy dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK