Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

BARANOVSKI - ZMIANA DATY!

Kraków, Forty Kleparz

Fisz Emade Tworzywo - ZMIANA DATY!

Wrocław, A2

BARANOVSKI - ZMIANA DATY!

Gdańsk, Parlament

Jazz Band Młynarski - Masecki - ZMIANA DATY!

Narodowe Forum Muzyki, Wrocław

Fisz Emade Tworzywo - ZMIANA DATY!

Kraków, Klub Studio

Jazz Band Młynarski - Masecki - ZMIANA DATY!

Stary Maneż, Gdańsk

Fisz Emade Tworzywo - ZMIANA DATY!

Białystok, Zmiana Klimatu
v113

Kurt Elling

Narodowe Forum Muzyki, plac Wolności 1, Wrocław Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 129 zł (strefa C), 159 zł (strefa B), 179 zł (strefa A)

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.nfm.wroclaw.pl oraz w kasach NFM.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Według “The New York Times” Kurt Elling to jeden z najbardziej wyróżniających się artystów naszych czasów. To fenomen, który łącząc techniczną maestrię z głębią emocji, oczaruje już niebawem polską publiczność. Kombinacja zdumiewającej rytmiki, frazowania i dynamiki Kurta to coś, czego nie można przegapić.

O WYDARZENIU

Kurt Elling pojawi się na jedynym w Polsce koncercie w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu już 4 lipca 2021 roku. Wydarzenie jest częścią europejskiej trasy koncertowej, gdzie muzyk wystąpi z wieloma niezwykłymi gośćmi sceny jazzowej.

O ARTYŚCIE

Zdobywca Grammy, Kurt Elling, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych jazzowych głosów na całym świecie. Przez 14 lat był laureatem rankingu magazynu “DownBeat”, a “Jazz Journalists Association” nazwało go Męskim Głosem Roku przez 8 lat z rzędu. Z każdą nową płytą Elling nominowany jest do nagród Grammy, co nie pozostawia wątpliwości co do kunsztu i talentu artysty. Jego głęboki baryton i skala obejmująca aż cztery oktawy niosą za sobą wyjątkowe koncertowe przeżycia.

W repertuarze Kurta znajdują się oryginalne kompozycje, jak i współczesne interpretacje jazzowych standardów, jednocześnie pozostawiające w obu przypadkach ogromne pole do inspirującej improwizacji. “The Washington Post deklaruje”, że: “(…) od połowy lat 90. żaden jazzowy artysta nie był tak odważny, dynamiczny i interesujący jak Kurt Elling. Jego szybujące partie wokalne, ostre teksty i poczucie muzycznej misji, pozycjonują go w wyjątkowym miejscu kreatywnego jazzu”. Jego dokonania doceniane są na całym świecie, a administracja prezydenta Baracka Obamy zaprosiła artystę na pierwszą oficjalną kolację w Białym Domu.

Regulamin imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK