Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

LemON Akustycznie – część II - ZMIANA DATY!

Gorzów Wielkopolski, Filharmonia Gorzowska

Jazz Band Młynarski-Masecki - ZMIANA DATY I GODZINY!

NOSPR, Katowice

LemON Akustycznie – część II - ZMIANA DATY!

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska

Kuba Badach - Oldschool - ZMIANA DATY!

Poznań, Tama

Dire Straits Symfonicznie: Badach / Herdzin / Napiórkowski - ODWOŁANY

Szczecin, Filharmonia im. M. Karłowicza

Anna Maria Jopek – Przestworza - ZMIANA DATY!

Kraków, Opera Krakowska

Kuba Badach - Oldschool - ZMIANA DATY!

Warszawa, Palladium
v113

Julia Pietrucha – FOLK it! TOUR - ZMIANA DATY!

Wrocław, Teatr Polski Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 79 zł (strefa C), 99 zł (strefa B), 129 zł (strefa A)

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.biletin.pl oraz w sklepach sieci Media Markt.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Uwaga!
Ze względu na oficjalne decyzje rządowe o COVID-19 i troskę o bezpieczeństwo uczestników imprezy, zaplanowany na 22.04.2020 koncert Julii Pietruchy zostaje przeniesiony na 13.09.2020. Godzina koncertu pozostaje bez zmian. Zakupione bilety zachowują ważność.
Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za okazaną wyrozumiałość.
Zespół Good Taste Production


❗️Uwaga❗️

W związku z trwającą pandemią, wszyscy musimy odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Dotyczy ona także, a może i przede wszystkim, wydarzeń kulturalnych, w tym koncertów. Dostosowując się do obecnych wymogów sanitarnych i regulacji prawnych, zapełniamy salę do jedynie 50% widowni. W związku z tym nastąpi relokacja miejsc zgodnie z obowiązującymi zaleceniami reżimu sanitarnego.

Miejsca będą przydzielane bezpośrednio przed koncertem, a my dołożymy wszelkich starań, aby nowe miejsca były jak najbardziej zbliżone do tych pierwotnie zakupionych. Ponadto, pod linkiem przesyłamy oświadczenie o stanie zdrowia, którego wypełnienie jest konieczne - uprzejmie prosimy o jego wydruk, wypełnienie i zebranie ze sobą na koncert.

Koncert odbywa się planowo i wszystkie zakupione dotychczas bilety zachowują swoją ważność. Ponowna sprzedaż ostatnich biletów nastąpi w czwartek 3.09.2020 od 12:00.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt!

Dziękujemy i do zobaczenia na widowni!

____________

HARMONOGRAM:

19:00 - otwarcie bram
20:00 - rozpoczęcie koncertu
21:30 - zakończenie koncertu

Godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

____________

Zapraszamy na wiosenną trasę koncertową Julii Pietruchy. Artystka ze zmienionym składem i na nowo zaaranżowanymi utworami ponownie zaczaruje publiczność.

„Na początku było ukulele. Jego dźwięki towarzyszyły mi podczas podróży, w smutku i radości, wypełniały ciszę i uzupełniały śpiewane przeze mnie melodie.Potem pojawiły się: piano, gitara, perkusja, skrzypce, kontrabas, mandolina, a na końcu puzon. Tak powstał zespół, z którym nagrałam dwie piękne płyty, podróżowałam po Polsce koncertując przez ostatnie 3 lata i zrozumiałam, że muzyka to moja pasja. Ale przychodzi czas kiedy chce się wrócić do początków - poczuć na nowo ten dreszcz, który czuło się po raz pierwszy siedząc samotnie w pokoju, na dywanie, śpiewając dla samej siebie.

Folk it! Marzenia są po to by je spełniać. Z radością chciałam zaprosić Was na trasę koncertową podczas której po cichu, na spokojnie, z oddechem opowiemy na nowo historie zamknięte w utworach z płyt Parsley i Postcards From the Seaside”- tak Julia Pietrucha zapowiada swoją najnowszą trasę pt. „ FOLK it! TOUR”.

Julii będą na scenie towarzyszyli multiinstrumentaliści, z którymi od nowa zaaranżowała znane dotychczas utwory. Nie zabraknie także niespodzianek - nie tylko tych repertuarowych :)

Julia Pietrucha zasłynęła jako aktorka serialowa i filmowa. W kwietniu 2016 roku samodzielnie wydała swój debiutancki album „Parsley” zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji. Płyta zawiera 15 autorskich piosenek w balladowym klimacie pop, z elementami folku i kojącymi dźwiękami ukulele.

Kilka miesięcy po premierze pierwszej płyty Julia przeprowadziła się nad morze, które bardzo szybko stało się dla niej inspiracją do napisania utworów na drugi album „Postcards from the seaside”. Do już dobrze znanych nam instrumentów dołączyła mandolina i puzon. Julia Pietrucha od kilkunastu sezonów z sukcesem koncertuje po Polsce zarażając publiczność swoją energią oraz wyjątkowymi piosenkami.

Regulamin dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK