Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Ania Dąbrowska

Olsztyn, Filharmonia Warmińsko-Mazurska

KORTEZ PRZEDPREMIEROWO 2019 / 2020 TOUR - SOLD OUT!

Łódź, Teatr Wielki

Stanisław Soyka - Muzyka i słowa

Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

KUBA BADACH – TRIBUTE TO ANDRZEJ ZAUCHA. OBECNY

Katowice, Katowice Miasto Ogrodów

KUBA BADACH – TRIBUTE TO ANDRZEJ ZAUCHA. OBECNY

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

Dire Straits Symfonicznie: Badach / Herdzin / Napiórkowski

Gdańsk, Stary Maneż

Ania Dąbrowska

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska

JAMIROQUAI

Kraków, TAURON Arena Kraków Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: miejsca stojące: 269 zł (płyta); miejsca siedzące: 149 zł (strefa C), 229 zł (strefa B), 289 zł (strefa A), 899 zł (strefa VIP).

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.empikbilety.pl, www.goingapp.pl oraz w sklepach sieci Empik i Media Markt

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

INFORMACJA O BILETACH:

Jedynie bilety zakupione w oficjalnych punktach sprzedaży (www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.empikbilety.pl, www.goingapp.pl) oraz sklepy sieci Empik i Media Markt) gwarantują możliwość wejścia na koncert. Odradzamy zakup biletów poza autoryzowanymi punktami, ponieważ istnieje ryzyko zakupu biletów fałszywych lub nieważnych, które nie umożliwiają wejścia na koncert.

WAŻNE: Bilet musi posiadać kod kreskowy lub kod QR – nie wystarczy potwierdzenie zamówienia biletu.
Bilety na koncert będzie można jeszcze zakupić w kasie nr 1 w Tauron Arenie od godziny 17:30.

ROZPISKA GODZINOWA:
Otwarcie bram – 18:00
Support (THE BLU MANTIC (MC) & THE SAINT (DJ)) – 19:00
Rozpoczęcie koncertu – 20:00
Zakończenie koncertu – 22:00

Czas trwania koncertu to ok. 2 godziny.
Podany harmonogram jest orientacyjny i może ulec zmianie.

INFORMACJA O WEJŚCIACH NA OBIEKT:
Osoby posiadające bilety VIP do obiektu dostaną się wejściem VIP pomiędzy BRAMAMI NR:2 a 3
Osoby posiadające bilety na PŁYTĘ do obiektu dostaną się BRAMĄ NR: 2
Osoby posiadające bilety na TRYBUNY do obiektu dostaną się BRAMĄ NR: 1
Prosimy o bezpośrednie kierowanie się do dedykowanych danym biletom bram celem uniknięcia ponownego oczekiwania w kolejce.

Obowiązuje zakaz wnoszenia na teren wydarzenia między innymi: broni, alkoholu, niebezpiecznych przedmiotów i narzędzi, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, środków odurzających i substancji psychotropowych, środków trujących i promieniotwórczych, płynów łatwopalnych, napojów w opakowaniach szklanych, plastikowych, metalowych i kartonowych, artykułów spożywczych, profesjonalnych aparatów fotograficznych, selfie sticków oraz parasoli z ostrym zakończeniem.

PARKING:
W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie TAURON Areny Kraków. Ilość miejsc jest ograniczona. Parking będzie czynny od godziny 18:00.

Aby uniknąć kolejek, prosimy o wcześniejsze przybycie. Ze względu na dużą liczbę uczestników zalecamy korzystanie z komunikacji miejskiej.

SZATNIA:
Na obiekcie można skorzystać z szatni (płatnej 3 zł). Organizator nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione tam rzeczy.Przed koncertem Jamiroquai, wystąpi THE BLU MANTIC (MC) & THE SAINT (DJ).
Pochodzący z Francji The Saint wnosi do nocnego życia wyjątkową jakość dźwięku. Jego mix “Party Time” osadzony w klimatach house, zajął drugie miejsce na polskich listach przebojów. Grając z takimi artystami jak Purple Disco Machine czy Mousse T., Saint buduje nietuzinkowy klimat deep-house’u i elektro-jazzu. The SAINT wystąpi z The Blu Mantic, Mistrzem Świętej Ceremonii. Muzyk pochodzi z Teksasu, lecz przeniósł się do Nowego Jorku, gdzie kontynuował swoją pasję związaną z aktorstwem i przedstawieniami. Aktualnie mieszka w Warszawie. Gdy wchodzi na scenę, angażuje publiczność swoją charyzmą i urokiem osobistym. Połączenie The Saint i Blu Mantic pomoże Waszym duchom uwolnić się, przynosząc dobrą energię.

Jamiroquai, pionierzy gatunku future funk i autorzy najpopularniejszych piosenek XX wieku, takich jak „Virtual Insanity”, czy „Cosmic Girl” już niedługo zawitają do Polski! Kultowy zespół wystąpi 23 maja 2019 r. w TAURON Arena Kraków.

Uwielbiany przez rzesze fanów w Polsce i na świecie zespół został założony na początku lat 90 przez charyzmatycznego Jay Kaya. Zadebiutowali krążkiem „Emergency on Planet Earth” w 1993 roku, na zawsze odmieniając postrzeganie muzyki pop. To właśnie tym albumem do dziś inspirują się kolejne pokolenia podobnych gatunkowo artystów. Jedyne w swoim rodzaju koncerty Jamiroquai, podczas których na scenie towarzyszyli im m.in. Diana Ross czy Stevie Wonder, przeszły do historii jako jedne z największych wydarzeń swoich czasów. Zapoczątkowana w latach 90. fala popularności nie słabnie do dziś.

Jamiroquai na swoim koncie ma prestiżowe nagrody, takie jak Grammy czy Brit Awards, a ich albumy są znakomicie przyjmowane zarówno przez publiczność, jak i przez krytyków. W ciągu wielu lat swojej działalności scenicznej zespół sprzedał ponad 25 milionów albumów na całym świecie, zapisując się tym samym w Księdze rekordów Guinnessa jako autorzy najlepiej sprzedającego się albumu funk wszech czasów.

Pakiet VIP obejmuje:
- Miejsce siedzące w najwyższej kategorii cenowej
- Możliwość przejścia na płytę hali
- Pamiątkowy plakat z koncertu wraz z płytą
- Plakietka z trasy koncertowej wraz ze smyczą
- Miejsce parkingowe
- Osobne wejście
- Poczęstunek w formie szwedzkiego bufetu

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin

Dla mediów
Pobierz PRESSPACK