Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

KUBA BADACH - TRIBUTE TO ANDRZEJ ZAUCHA. OBECNY - SOLD OUT!

Kraków, Opera Krakowska

KORTEZ PRZEDPREMIEROWO 2019 / 2020 TOUR - SOLD OUT!

Szczecin, Filharmonia im. M. Karłowicza

KUBA BADACH - TRIBUTE TO ANDRZEJ ZAUCHA. OBECNY

Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

KORTEZ PRZEDPREMIEROWO 2019 / 2020 TOUR - III data - SOLD OUT!

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

Stanisław Soyka - Muzyka i słowa - ODWOŁANY!

Wrocław, Narodowe Forum Muzyki

KORTEZ PRZEDPREMIEROWO 2019 / 2020 TOUR - SOLD OUT!

Wrocław, Narodowe Forum Muzyki

Sławek Uniatowski - The best of Zaucha, Wodecki, Sinatra

Warszawa, Teatr Muzyczny Roma
v113

Igor Herbut Lwia część

Teatr Roma, Warszawa Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: miejsca siedzące: 69 zł (strefa C), 99 zł (strefa B), 129 zł (strefa A)

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl, Sprzedaż biletów rozpocznie się 18.09.2019 o godz. 12:00.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe, itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Igor Herbut wystąpi w warszawskim Teatrze Roma w bardzo wyjątkowym charakterze. Zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju, bardzo intymny solowy koncert Artysty, podczas którego nie tylko zaśpiewa i zagra na pianinie, ale także i wiele opowie.

Swój występ zapowiada tak:

„Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę Was zaprosić na mój solowy koncert w warszawskim Teatrze Roma. To wyjątkowe miejsce i wyjątkowy, nostalgiczny dzień, 1 listopada. Oraz - jak zawsze wyjątkowi - Wy, bo na te koncerty przychodzą ludzie bardzo szczególni, wspaniali. Nie może Was zabraknąć w Romie. Energia, którą tworzy ta intymna sala z krzesłami „rozściełanymi pluszem czerwonym jak serce” (to nie moje, to z Gałczyńskiego) jest zupełnie inna niż we wszystkich klubach, w których grałem dotychczas w Warszawie.


Spójrzcie na to zdjęcie. Wyobraźcie sobie czarny fortepian. Zamknijcie oczy. Słyszycie pierwsze dźwięki „Lwiej”? Ja słyszę. Nie będzie to powtórka żadnego innego koncertu. Niezależnie, gdzie wcześniej mnie słyszeliście, będzie inaczej. Jest tyle do opowiedzenia... Od ostatniego koncertu w Warszawie sporo się zmieniło. Urodził się mój syn i urodziłem się i ja-ojciec, ja. Czy wspominałem, że się zaręczyłem? Powiedziała „tak”, mimo, że po tylu wspólnych latach zna wszystkie moje najgorsze cechy, których z pewnością domyślacie się z moich utworów. Opowiem w Romie. Jeśli będziecie chcieli słuchać moich opowieści, a może i także zupełnie czegoś nowego, przedpremierowego... Bardzo Was zapraszam...”

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK