Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Lekko Festiwal 2022

Home - Cicha 23 | Event Place, ul. Cicha 23, 05-260 Marki

Letnie Brzmienia na Parkowej, Kraków: Zalewski

Centrum Sportu Parkowa, ul. Parkowa 12 A

Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru, Poznań: Brodka

Park Starego Browaru

Letnie Brzmienia w EC1 Łódź: Sobel

EC1 Łódź, ul. Targowa 1/3, Łódź

Letnie Brzmienia na Placu Zebrań Ludowych, Gdańsk: Nosowska - ODWOŁANY

Plac Zebrań Ludowych, ul. Generała Antoniego Giełguda

Letnie Brzmienia na Placu Zebrań Ludowych, Gdańsk: Brodka - ODWOŁANY

Plac Zebrań Ludowych, ul. Generała Antoniego Giełguda

Letnie Brzmienia w EC1 Łódź: Kaśka Sochacka

EC1 Łódź, ul. Targowa 1/3, Łódź
v113

Enrique Iglesias – Live in Concert – ZMIANA DATY!

Atlas Arena, Bandurskiego 7, Łódź Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: miejsca siedzące: 189 zł (STREFA C), 279 zł (STREFA B), 349 zł (STREFA A); miejsca stojące: 259 zł (GENERAL ADMISSION - PŁYTA), 359 zł (GOLDEN CIRCLE), 499 zł (GOLDEN CIRCLE EARLY ENTRANCE*).

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste.

[ENG version below]

? Uwaga!

Zaplanowany na 16 lutego 2022 roku koncert Enrique Iglesiasa w Łodzi zostaje przeniesiony ze względu na obowiązujące ograniczenia i restrykcje związane z pandemią. Nowa data koncertu to 10 czerwca 2022 r. Dobra wiadomość jest taka, że to piątek, co oznacza muzyczne rozpoczęcie weekendu! Miejsce i godzina wydarzenia pozostają bez zmian.

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność.

Dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia niebawem!

Zespół Good Taste Production

//

? Dear All,

we are very sorry to announce that the concert of Enrique Iglesias in Lodz, Poland has to be postponed due to the pandemic restrictions. The event is now planned for 10th of June 2022. The good news is that it's Friday which means the musical start of the weekend!

All purchased tickets remain valid.

Thank you for your understanding and see you soon!

Good Taste Production

//

Uwaga!

Zaplanowany na 3 sierpnia 2021 roku koncert Enrique Iglesiasa w Łodzi zostaje przeniesiony z uwagi na obowiązujące ograniczenia i restrykcje związane z pandemią. Nowa data koncertu to 16.02.2022. Miejsce i godzina koncertu pozostają bez zmian.

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność.

Dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia niebawem!

Zespół Good Taste Production

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

* Bilety GOLDEN CIRCLE EARLY ENTRANCE upoważniają do pierwszeństwa wejścia do strefy Golden Circle. Dokładne informacje na temat otwarcia bram zostanie podana przed wydarzeniem. Prosimy o śledzenie informacji.

Ikona popu przełomu lat 90. i 00. - Enrique Iglesias – wraca do Polski na jedyny koncert 3 sierpnia 2021 roku w Atlas Arena w Łodzi.

Enrique Iglesias to światowej sławy piosenkarz, którego znamy z takich klasyków jak “Bailamos”, “Hero”, “Could I Have This Kiss Forever”, “Sad Eyes” i nowszych utworów, wśród których przykładowo znajdują się: “Bailando”, “El Perdón” czy “Subeme La Radio”.

Syn hiszpańskiego piosenkarza Julio Iglesiasa rozpoczął karierę w końcówce lat 90., kiedy to podpisał kontrakt z wytwórnią Fonovisa. W 1995 roku wydał swój pierwszy album zatytułowany po prostu “Enrique Iglesias”. Popularność krążka w zestawieniach przebojów w USA przyniosła Iglesiasowi nagrodę Grammy w kategorii “Najlepszy wykonawca latynoski”. Po sukcesie płyty przyszedł czas na trasę koncertową, podczas której gościnnie wystąpili m.in. Bruce Springsteen i Elton John.

W 1999 roku Iglesias zdecydował się na nagranie płyty z piosenkami w języku angielskim zatytułowanej po prostu “Enrique”. To stąd pochodzą znane na całym świecie przeboje jak “Bailamos”, “Sad Eyes”, “Could I Have This Kiss Forever”. Kolejną anglojęzyczną płytą był album “Escape”, na której znalazł się hit “Hero”. Była to najlepiej sprzedająca się płyta w karierze artysty. 10 krążek Iglesiasa - “Sex and Love” został wydany w 2014 roku i był promowany przez utwór “Bailando”, nagrany razem z Descemerem Bueną i grupą Gente de Zona. Piosenka odniosła wielki sukces i na stałe zagościła na listach przebojów na całym świecie.

W ciągu swojej kariery Iglesias nagrał przeboje m.in. Pitbullem, Nicole Scherzinger, Whitney Houston, Lionelem Richiem czy Akonem. Od początku kariery jego płyty sprzedały się na całym świecie w ponad 180 milionach egzemplarzy. Wydał 10 albumów studyjnych oraz 3 krążki z kompilacją swoich największych przebojów. Odbył 10 tras koncertowych, które cieszyły się statusem wyprzedanych, prezentując się łącznie przed 10 milionami fanów na całym świecie. Jest laureatem prestiżowych nagród jak Grammy, Billboard Awards, ASCAP i innych. Jego video w serwisach Youtube i VEVO prześledziła ponad 14-bilionowa publiczność.

Regulamin dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.

Dla mediów
Pobierz PRESSPACK