Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Theo Katzman / Warszawa

Hybrydy

Rosalie. – Motherlode

Niebo, ul. Nowy Świat 21, Warszawa

Rosalie. – Motherlode

Parlament, ul. Świętego Ducha 2, Gdańsk

Rosalie. – Motherlode

Klub Dom Kultury, ul. Krakowskie Przedmieście 19, Lublin

Rosalie. – Motherlode

Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
v113

Edison Festival 2024

Teren Best Western Hotel Edison, ul. Wypoczynkowa 60, Baranowo Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: BIRTHDAY TICKETS Karnet dwudniowy normalny: 189,00 PLN Karnet dwudniowy ulgowy: 95,00 PLN

Bilety dostępne na: Karnety dostępne na www.edisonfestival.pl

Czy wyobrażasz sobie lato bez doskonałej domówki, grona najlepszych przyjaciół, wiatru we włosach przyozdobionych wiankiem z kwiatów, dźwięków najlepszej muzyki i niekończących się rozmów, żartów i tańców do białego rana? Edison Festival po raz szósty zadba o to, żeby lato 2024 nie było pozbawione takich wspomnień!

Już 5 i 6 lipca 2024 roku w podpoznańskim Baranowie, na terenie Best Western Hotel Edison staną dwie sceny, na nich kilkunastu polskich artystów i artystek. Czar i magia, wynikająca z połączenia sielskiej atmosfery z rodzinnym i pełnym przyjaźni piknikiem unosi się w powietrzu przez cały festiwal. Nie może Cię tam zabraknąć!


BIRTHDAY TICKETS

Karnet dwudniowy normalny: 189,00 PLN
Karnet dwudniowy ulgowy: 95,00 PLN

Dzieciom w wieku 7-12 lat przysługuje możliwość zakupu biletu ulgowego z 50% rabatem. Zniżka naliczana jest od ceny biletu z aktualnie sprzedawanej puli. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Organizatorem festiwalu jest Good Taste Production. Partnerem wydarzenia jest Best Western Hotel Edison w Baranowie. Więcej informacji na www.edisonfestival.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku.
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK