Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Ralph Kaminski - TO BAL JEST NAD BALE / Wrocław

Hala Stulecia

Wiz The MC / Warszawa

Hydrozagadka

Mrozu: Wszystko było po coś / Wrocław

Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław

Daria Zawiałow – TRASA 92’ / Kraków

TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7, Kraków

Daria Zawiałow – TRASA 92’ / Poznań

Pawilon 3A MTP, ul. Głogowska 10, Poznań

Mrozu: Wszystko było po coś / Gdańsk

Ergo Arena Gdańsk/Sopot, plac Dwóch Miast 1, Gdańsk

Mrozu: Wszystko było po coś / Poznań

MTP Pawilon 3A, ul. Głogowska 14, Poznań
v113

Edison Festival 2024

Teren Best Western Hotel Edison, ul. Wypoczynkowa 60, Baranowo Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: BIRTHDAY TICKETS Karnet dwudniowy normalny: 189,00 PLN Karnet dwudniowy ulgowy: 95,00 PLN

Bilety dostępne na: Karnety dostępne na www.edisonfestival.pl

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Czas zaplanować muzyczny relaks nad jeziorem Kierskim! Muzyka, bliskość natury i odpoczynek od zgiełku miasta to słowa najtrafniej charakteryzujące Edison Festival. W pierwszy weekend lipca, na dwóch scenach w podpoznańskim Baranowie, zagrają legendy polskiej muzyki oraz autorzy i autorki przebojów ostatnich miesięcy. Edyta Bartosiewicz, Daria Zawiałow, Natalia Szroeder, Dawid Tyszkowski i Maks Łapiński to pierwsze potwierdzone gwiazdy festiwalu, który odbędzie się w dniach od 5 do 6 lipca.

  Festiwal okrzyknięty przez jego stałych bywalców „najlepszą podpoznańską domówką” powraca po raz szósty i ponownie zaprasza na koncerty czołówki polskich artystek i artystów. Pierwszymi ogłoszonymi nazwiskami Edison przypomina też, że w jego DNA nieustannie obecna jest potrzeba odkrywania nowych, intrygujących twórców na krajowej scenie muzycznej.

   Wraz z kolejnymi ogłoszeniami programu, ujawnione zostaną szczegóły stref specjalnych, w tym food courtu, stref partnerskich czy cieszącej się dużym zainteresowaniem podczas Edison Festival 2023 strefy rodzinnej. 

Na wydarzenie zaprasza agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem pozostaje niezmiennie Best Western Hotel Edison w Baranowie.

   Harmonogram koncertów:  
   5.07.2024 – Edyta Bartosiewicz, Dawid Tyszkowski, Maks Łapiński 
6.07.2024 – Natalia Szroeder, Daria Zawiałow 

Early Bird Tickets
Karnet dwudniowy normalny: 219,00 zł / ulgowy: 110,00 zł
Bilety dostępne od momentu wyczerpania puli Birthday Tickets do 15.02.2024 (g. 11:59) lub do wyczerpania puli biletów.

Dzieciom w wieku 7-12 lat przysługuje możliwość zakupu biletu ulgowego z 50% rabatem. Zniżka naliczana jest od ceny biletu z aktualnie sprzedawanej puli. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Organizatorem festiwalu jest Good Taste Production. Partnerem wydarzenia jest Best Western Hotel Edison w Baranowie. Więcej informacji na www.edisonfestival.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku.
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK