Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

KPOP NATION

PGE Narodowy, al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, Warszawa

Theo Katzman / Warszawa

Hybrydy

Rosalie. – Motherlode

Niebo, ul. Nowy Świat 21, Warszawa

Rosalie. – Motherlode

Parlament, ul. Świętego Ducha 2, Gdańsk

Rosalie. – Motherlode

Klub Dom Kultury, ul. Krakowskie Przedmieście 19, Lublin
v113

Edison Festival 2023

Teren Best Western Hotel Edison, ul. Wypoczynkowa 60, Baranowo Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 219 zł / 149 zł

Bilety dostępne na: Eventim.pl

Jubileuszowy bal z okazji pięciolecia Edison Festival. Tak w jednym zdaniu można opisać tegoroczną edycję festiwalu, który 7 i 8 lipca odbędzie się nad Jeziorem Kierskim w podpoznańskim Baranowie. Na dwóch skąpanych w promieniach słońca i osłoniętym cieniem drzew scenach odbędzie się kilkanaście koncertów.

Tegoroczna edycja Edison Festival to wyjątkowe, bo piąte spotkanie z najlepszą polską muzyką na terenie Best Western Hotel Edison. W tym roku nie zabraknie gitarowego grania, dźwięków soulu i R&B, przyjemnego dla ucha popu i hip-hopu w najlepszym wydaniu. W line-upie m.in. Ciao Bambino!, czyli projekt specjalny Vito Bambino i zespołu Bitamina, Ralph Kaminski, IGO, Smolik // Kev Fox, IGNACY, Jucho i The Cassino.

Znajdujący się zaledwie kwadrans jazdy samochodem od centrum Poznania Best Western Hotel Edison pozwala złapać oddech i odpocząć od miejskiego zgiełku. To idealne miejsce na weekendowy wypoczynek i relaks w rytm polskiej muzyki. Program Edison Festival to nie tylko doskonałe koncerty, lecz także liczne dodatkowe aktywności, które będą ujawniane bliżej terminu festiwalu, i od zawsze okazja do poznania nowych, doskonałych rodzimych artystów.

Harmonogram koncertów:

7 lipca – ARS LATRANS Orchestra, Grubson, IGO, IGNACY, Muchy, Rosalie., Ciao Bambino! (projekt specjalny Vito Bambino & Bitamina), Voo Voo
  8 lipca – Anita Lipnicka, jucho, Mikromusic, Paula Roma, Ralph Kaminski, Sorry Boys, Smolik // Kev Fox, The Cassino

REGULAR TICKETS:
Karnet dwudniowy: 219,00 zł
Bilet jednodniowy: 149,00 zł
Bilety dostępne od 17.02.23 (g. 12:00) do 02.06.23 (g. 11:59) lub do wyczerpania puli biletów.

FINAL CALL TICKETS
Karnet dwudniowy: 249,00 zł
Bilet jednodniowy: 169,00 zł
Bilety dostępne od 02.06.23 (g. 12:00) do wyczerpania puli biletów.

Dzieciom w wieku 7-12 lat przysługuje możliwość zakupu biletu ulgowego z 50% rabatem. Zniżka naliczana jest od ceny biletu z aktualnie sprzedawanej puli. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Na wydarzenie zaprasza agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem pozostaje niezmiennie Best Western Hotel Edison w Baranowie, a w tym roku również Gmina Tarnowo Podgórne. Sponsorem jest Grupa Cichy-Zasada. Patronami medialnymi wydarzenia są Meloradio, „Głos Wielkopolski”, Freshmag, epoznan.pl i WTK. 

Więcej informacji na www.edisonfestival.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku i na profilu na Instagramie.

Dla mediów
Pobierz PRESSPACK