Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Jack Savoretti - EUROPIANA TOUR

Palladium, ul. Złota 9, Warszawa

Jack Savoretti - EUROPIANA TOUR

NFM, Wrocław, plac Wolności 1

Daria Zawiałow – „METROPOLIS… wojen nie będzie”

Hala „Kalisz Arena”, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24, Kalisz

Snarky Puppy European Tour 2022 + Malika Tirolien

Klub Progresja, ul. Fort Wola 22, Warszawa

Daria Zawiałow – „METROPOLIS… wojen nie będzie” – DRUGI KONCERT

Filharmonia Warmińsko-Mazurska im. Feliksa Nowowiejskiego, ul. Głowackiego 1, Olsztyn

Daria Zawiałow – „METROPOLIS… wojen nie będzie” – WYPRZEDANY

Filharmonia Warmińsko-Mazurska im. Feliksa Nowowiejskiego, ul. Głowackiego 1, Olsztyn

Mrozu - Lecimy za daleko

B17, ul. Bułgarska 17, Poznań
v113

Edison Festival 2023

Teren Best Western Hotel Edison, ul. Wypoczynkowa 60, Baranowo Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 159 zł

Bilety dostępne na:

Eventim.pl i eBilet.pl.

Edison Festival 2023 odbędzie się w weekend 7-8 lipca 2023 roku na terenach Best Western Hotel Edison w podpoznańskim Baranowie. Już po raz 5. spotkamy się w otoczeniu urokliwego jeziora Kierskiego, które od centrum Poznania dzieli kwadrans jazdy samochodem. To idealne miejsce na weekendowy wypoczynek, spędzenie czasu z rodziną, przyjaciółmi, odpoczynek od skapanego w upalnym słońcu miasta.

Podczas dwóch dni festiwalu będzie można posłuchać najlepszej polskiej muzyki, która rozbrzmi z dwóch scen. Na festiwalowiczów będą również czekały rozmaite aktywności, w tym te przygotowane z myślą o najmłodszych, a także strefy relaksu oraz pyszne jedzenie.

WARM UP TICKETS: Karnet dwudniowy normalny: 159,00 PLN | Karnet dwudniowy ulgowy: 80,00 PLN. Dostępne od 31.08.2022 (od godz. 14:00) do 15.10.2022 (do godz. 11:59) lub do wyczerpania puli biletów.

Dzieciom w wieku 7-12 lat przysługuje możliwość zakupu biletu ulgowego z 50% rabatem. Zniżka naliczana jest od ceny biletu z aktualnie sprzedawanej puli. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Organizatorem festiwalu jest Good Taste Production. Partnerem wydarzenia jest Best Western Hotel Edison w Baranowie. Więcej informacji na www.edisonfestival.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku i na profilu na Instagramie.

Dla mediów
Pobierz PRESSPACK