Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

IRA - 35 lat

Palladium, ul. Złota 9, Warszawa

Poluzjanci

A2, ul. Góralska 5, Wrocław

IRA - 35 lat

P23, ul. Porcelanowa 23, Katowice

Poluzjanci

Wytwórnia, ul. Łąkowa 29, Łódź

IRA - 35 lat

Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1, Kraków

Poluzjanci

Stary Maneż, ul. Słowackiego 23, Gdańsk

Ralph Kaminski „KORA”

Teatr Wielki - Opera Narodowa
v113

Edison Festival 2023

Teren Best Western Hotel Edison, ul. Wypoczynkowa 60, Baranowo Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 219,00 zł / 149,00 zł

Bilety dostępne na: Eventim.pl

Jeden z największych festiwali muzycznych Wielkopolski ogłasza pierwszych artystów przyszłorocznej edycji. Voo Voo, Sorry Boys, Muchy, Anita Lipnicka, ARS LATRANS Orchestra, Paula Roma, Mikromusic i Rosalie. wystąpią 7 i 8 lipca 2023 roku na 5. edycji Edison Festival. Zlokalizowany nad Jeziorem Kierskim, w podpoznańskim Baranowie, festiwal to dwie sceny, atrakcje dla całych rodzin i gwarancja fantastycznego muzycznego weekendu. Jednodniowe bilety w cenie 129 zł i karnety za 189 zł są w sprzedaży na www.eventim.pl/goodtaste.

Edison Festival już po raz piąty odbywa się na terenie Best Western Hotel Edison,  w otoczeniu Jeziora Kierskiego, które gwarantuje malowniczą scenerię i pozwala wyrwać się z miejskiego zabiegania. Jednocześnie to zaledwie kwadrans jazdy samochodem od centrum Poznania, więc jest to idealne miejsce na weekendowy wypoczynek, relaks i muzyczną zabawę przy dźwiękach najlepszej muzyki.  

Nadchodząca edycja festiwalu to muzyczne spotkanie z tuzami polskiej sceny muzycznej, których charakterystyczny styl i emocjonalność przyciągają tysiące fanów. Nie zabraknie też „muzycznych odkryć”, od które Edison Festival dba od pierwszej edycji. 

  To już potwierdzone, że Voo Voo, Anita Lipnicka, Muchy, Mikromusic, ARS LATRANS Orchestra, Sorry Boys, Grubson, Rosalie. i Paula Roma zagrają na Edison Festival 2023. Program dwudniowego wydarzenia to nie tylko doskonałe koncerty, ale też liczne dodatkowe aktywności, które ujawniane będą wraz z kolejnymi ogłoszeniami. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, food courtu i lokalnych akcentów. Karnety i jednodniowe bilety są już w sprzedaży!

  Na wydarzenie zaprasza agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem festiwalu pozostaje niezmiennie Best Western Hotel Edison w Baranowie. Patronami medialnymi wydarzenia są Meloradio, „Głos Wielkopolski” i Freshmag.

Harmonogram koncertów:

7 lipca – Muchy, ARS LATRANS Orchestra, Voo Voo, Grubson, Rosalie.
8 lipca – Mikromusic, Anita Lipnicka, Sorry Boys, Paula Roma

EARLY BIRD TICKETS
Karnet dwudniowy: 189,00 zł
Bilet jednodniowy: 129,00 zł
Bilety dostępne od 15.10.22 (g. 12:00) do 17.02.23 (g. 11:59) lub do wyczerpania puli biletów.

REGULAR TICKETS:
Karnet dwudniowy: 219,00 zł
Bilet jednodniowy: 149,00 zł
Bilety dostępne od 17.02.23 (g. 12:00) do 02.06.23 (g. 11:59) lub do wyczerpania puli biletów.

FINAL CALL TICKETS
Karnet dwudniowy: 249,00 zł
Bilet jednodniowy: 169,00 zł
Bilety dostępne od 02.06.23 (g. 12:00) do wyczerpania puli biletów.

Dzieciom w wieku 7-12 lat przysługuje możliwość zakupu biletu ulgowego z 50% rabatem. Zniżka naliczana jest od ceny biletu z aktualnie sprzedawanej puli. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Organizatorem festiwalu jest Good Taste Production. Partnerem wydarzenia jest Best Western Hotel Edison w Baranowie. Więcej informacji na www.edisonfestival.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku i na profilu na Instagramie.

Dla mediów
Pobierz PRESSPACK