Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Ralph Kaminski – KORA

Teatr Muzyczny, pl. Grunwaldzki 1, Gdynia

Ralph Kaminski – KORA - WYPRZEDANY!

Teatr Muzyczny ROMA, ul. Nowogrodzka 49, Warszawa

Ralph Kaminski – KORA

Teatr Muzyczny ROMA, ul. Nowogrodzka 49, Warszawa

Lady Pank - LP40

COS Torwar, ul. Łazienkowska 6A, Warszawa

Kwiat Jabłoni: Trasa promująca album “Mogło być nic” – część II – SOLD OUT!

Centrum Koncertowe A2, ul. Góralska 5, Wrocław

Kwiat Jabłoni: Trasa promująca album “Mogło być nic” – część II

Centrum Koncertowe A2, ul. Góralska 5, Wrocław

Kwiat Jabłoni: Trasa promująca album “Mogło być nic” – część II - SOLD OUT

Palladium, ul. Złota 9, Warszawa
v113

bryska & LUNA

Blue Note, ul. Kościuszki 79, Poznań Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 39 zł.

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert. 

Dwa muzyczne odkrycia roku. Dwa kobiece żywioły. Dwa nurty muzyczne. bryska & LUNA 11 marca 2022 r. spotkają się na scenie poznańskiego klubu Blue Note!

  Niespełna 20-letnia bryska ma za sobą bardzo pracowity okres – w ciągu 4 miesięcy zdążyła zaprezentować słuchaczom 10 utworów, z których każdy zaskakuje, intryguje i pozostaje w głowie. Poza przebojowością, jej twórczość można określić też jako “ważną” – chwytliwe melodie często dotykają problemów młodych ludzi, które muzyka pop zdaje się zwykle omijać. Podczas gdy piosenki “panika”, “drama” czy “naiwna” zyskują coraz większe grono fanów, to aktualnie na antenach największych polskich rozgłośni radiowych można usłyszeć najnowszy singiel bryski “lato (pocałuj mnie)”. 12 listopada ukazał się debiutancki mini-LP “jestem bryska”, który od razu po premierze trafił na szczyt listy TOP100 najlepiej sprzedających się winyli w Empiku.

  YT – www.youtube.com/c/bryskaofficial

  IG – www.instagram.com/bryska

  🌙LUNA to artystka sceny alternatywnej, która jako pierwsza Polka i jedna z 35 młodych, obiecujących wokalistek na świecie, została zaproszona do akcji Spotify ”EQUAL” na rzecz kobiet, a jej wizerunek prezentowany był na nowojorskim Times Square. Artystka występowała na deskach warszawskich teatrów muzycznych i opery. Tylko w ostatnim czasie zaśpiewała m.in. na scenie alternatywnej Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu czy podczas gali TikTok ”Rising Star“. Z dojrzałą wizją siebie zadebiutowała piosenką i teledyskiem ”Luna“. Słuchacze docenili także jej charakterystyczną barwę głosu w połączeniu z hipnotycznym, elektronicznym brzmieniem w kolejnych singlach: “Zgaś”, “Mniej”, “Wirtualne Przedmieście” czy “Zabierz mnie”. Najnowszy singiel Luny “Melt Away” zapowiada anglojęzyczny minialbum, który ukaże się jeszcze w tym roku.

  YT – www.youtube.com/channel/UCswJrfya7VBQPCzdBxpR4Wg

  IG – www.instagram.com/musicofluna

  Regulamin wydarzenia jest dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin.

Dla mediów
Pobierz PRESSPACK