Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Wodecki Twist 2020 - Koncert Galowy: URODZINY ZBIGNIEWA WODECKIEGO - PRZENIESIONY!

Kraków, TAURON Arena Kraków

ENEA EDISON FESTIVAL – TASTE THE MUSIC 2020

Best Western Hotel Edison, ul. Wypoczynkowa 60, Baranowo

LemON Akustycznie – część II - ZMIANA DATY!

Warszawa, Teatr Roma

Julia Pietrucha – FOLK it! TOUR - ZMIANA DATY!

Wrocław, Teatr Polski

Julia Pietrucha – FOLK it! TOUR - Zmiana daty!

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

Ania Karwan "Wszystko" - ZMIANA DATY!

Królestwo, Katowice

LemON Akustycznie – część II - ZMIANA DATY!

Gorzów Wielkopolski, Filharmonia Gorzowska
v113

Bobby McFerrin & Gimme 5: Circlesongs

Katowice, NOSPR Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 190 zł (strefa IV), 250 zł (strefa III), 290 zł (strefa II), 350 zł (strefa I)

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik i Media Markt, bilety dostępne od 28.11.2018 (godzina 12:00).

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Po ogromnym sukcesie trasy koncertowej „Circlesongs”, Bobby McFerrin powraca do Polski ze znakomitym i innowacyjnym przedsięwzięciem „Gimme 5”. Good Taste Production oraz Sky Live Group zapraszają na koncert do Katowic, który odbędzie się 4 maja 2019 roku. Wraz z artystą wystąpią na scenie nie tylko jego bliscy współpracownicy: Joey Blake, Judi Vinar, Rhiannon i David Worm. Zobaczymy także mający na swoim koncie wiele sukcesów Chór Kameralny „441 Hz”, prowadzony przez dyrygent Annę Wilczewską. Wszyscy stworzą najpierw na żywo utwory zwane „Circlesongs”, a następnie poddadzą je od razu żywej interpretacji.

Zdobywca 10 nagród Grammy i jeden z najbardziej znanych na świecie improwizatorów wokalnych, przez lata zaskakiwał publiczność żonglerką zasad przyjętych w klasycznych gatunkach muzyki. Tak będzie i tym razem. Zgromadzona w sali publiczność zostanie zaproszona przez artystów do współtworzenia koncertu a capella: gwizdania, tupania, mruczenia, klaskania, kląskania, naśladowania echa, wyprawiania niezwerbalizowanych modłów, słowem: wydawania z siebie wyzwalających wolną duszę dźwięków. To, na czym od lat zależy McFerrinowi to dzielenie się ze słuchaczami niesamowitym poczuciem wolności, jakie daje śpiew i występowanie na żywo. Wspólne przeżywanie muzyki, kreowanie porozumienia bez słów, wymiana pozytywnej energii to rzeczy, które marzą się McFerrinowi, gdy spotykamy go na scenie.

Bobby McFerrin sprzedał 20 milionów płyt, zaś jego współpraca z takimi artystami jak Yo-Yo Ma, Chick Corea, Filharmonia Wiedeńska i Herbie Hancock uczyniła z niego prawdziwego ambasadora muzyki klasycznej i jazzu. Na mapie koncertowej oprócz Polski znajdują się także Szwajcaria, Austria, Niemcy, Węgry 
i Czechy.


 Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK