Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Dawid Podsiadło - Wielkomiejski Tour - SOLD OUT!

Ełk, Ełckie Centrum Kultury

Brodka MTV Unplugged

Gdańsk, Gdański Teatr Szekspirowski

Dawid Podsiadło - Wielkomiejski Tour - SOLD OUT!

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

Anna Maria Jopek

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

Dawid Podsiadło - Wielkomiejski Tour - SOLD OUT!

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

Dawid Podsiadło - Wielkomiejski Tour - SOLD OUT!

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

Brodka MTV Unplugged

Warszawa, Nowy Teatr

Ania Dąbrowska THE BEST OF - gość specjalny Robert Cichy

Warszawa, Torwar Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: TRYBUNA: 79 zł (Strefa C), 99 zł (Strefa B), 119 zł (Strefa A) [miejsca siedzące] PŁYTA: 59 zł (pula I), 79 zł (pula II), [wejściówki stojące – pule biletów dostępne do wyczerpania]

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.goodtaste.bilety24.plwww.ebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE DOTYCZĄCE KONCERTU ANI DĄBROWSKIEJ W WARSZAWIE (5.12.2018)

Przypominamy, że bilety cały czas można kupić na www.eventim.pl/goodtaste oraz będzie możliwość zakupu ich przy wejściu na koncert. Prosimy o wcześniejsze przybycie na teren wydarzenia. Spodziewamy się sporej frekwencji, dlatego punktualne pojawienie się na miejscu ułatwi nam planowe rozpoczęcie koncertu.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy pod adresem: www.goodtaste.pl/regulamin

INFORMACJA O BILETACH:

Jedynie bilety zakupione w oficjalnych punktach sprzedaży (www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.bilety24.pl oraz sklepy sieci Empik, Saturn i Media Markt) gwarantują możliwość wejścia na koncert. Odradzamy zakup biletów poza autoryzowanymi punktami, ponieważ istnieje ryzyko zakupu biletów fałszywych lub nieważnych, które nie umożliwiają wejścia na koncert.
WAŻNE: Bilet musi posiadać kod kreskowy lub kod QR – nie wystarczy potwierdzenie zamówienia biletu.

Bilety umożliwiają jednorazowe wejście na koncert. Po ich zeskanowaniu opuszczenie obiektu wiąże się z brakiem możliwości powrotu na teren imprezy.

ROZPISKA GODZINOWA:

Otwarcie bram - 18:30
Robert Cichy - 20:00
Ania Dąbrowska - 20:30

Podane godziny są orientacyjna i mogą ulec zmianie.

INFORMACJA DOTYCZĄCE WEJŚCIA NA OBIEKT:

Na obiekt można wejść wyłącznie od ulicy Łazienkowskiej. Obowiązuje zakaz wnoszenia na teren wydarzenia między innymi: broni, alkoholu, niebezpiecznych przedmiotów i narzędzi, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, środków odurzających i substancji psychotropowych, środków trujących i promieniotwórczych, płynów łatwopalnych, napojów w opakowaniach szklanych, plastikowych, metalowych i kartonowych, artykułów spożywczych, profesjonalnych aparatów fotograficznych, selfie stickiów oraz parasoli z ostrym zakończeniem.

PARKING:

Od ulicy Czerniakowskiej znajduje się ogólnodostępny parking z ograniczoną ilością miejsc. Istnieje też możliwość zaparkowania od ulicy Łazienkowskiej – płatność 20-30 zł. Z racji ograniczonej ilości miejsc zachęcamy do przybycia na koncert komunikacją miejską.

SZATNIA:

Na obiekcie można skorzystać z szatni (płatnej 2 zł). Organizator nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione tam rzeczy.***


Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Good Taste Production zaprasza na koncert Ani Dąbrowskiej „The Best Of”, podczas którego zabrzmią największe przeboje artystki!

Każdy z sześciu dotychczasowych albumów studyjnych Anny Dąbrowskiej pokrył się platyną, potwierdzając jej niezwykłe wyczucie uniwersalnie przebojowych melodii, trafiających do serc wymagających słuchaczy, które w tak niepodrabialny sposób ze szczyptą melancholii śpiewa swoim ciepłym, pastelowym głosem. Uznanie dla jej talentu wyraża cała branża muzyczna – Dąbrowska nagrodzona została dziewięcioma Fryderykami, a melodie i teksty jej autorstwa mają w swoim katalogu m.in. Maryla Rodowicz, Monika Brodka, Beata Kozidrak, Ania Wyszkoni, Andrzej Piaseczny czy Krzysztof Krawczyk. Nigdy jednak nie goniła na siłę za trendami i przebojami, konsekwentnie idąc własną drogą. Wiele razy potrafiła wymyślić na nowo swoją muzykę, podejmując odważne decyzje. Gdy ostatnio wymieniła współpracowników i dokonała ryzykownej, stylistycznej wolty, nikt nie miał wątpliwości, że jest u steru i wciąż odciska w piosenkach swoje własne emocje oraz rozległe inspiracje. Wydana w ubiegłym roku płyta „Dla naiwnych marzycieli”, nagrodzona została Fryderykiem za najlepszy album pop, a pochodzący z niej singiel „W głowie” zdominował radiowe playlisty. Wszystkie rekordy pobiła jednak piosenka nagrana do filmu. „Porady na zdrady (Dreszcze)” to największy przebój w jej karierze (38 milionów odtworzeń na YouTube) od czasu debiutanckiego „Tego chciałam”.

„The Best Of” to kolejne, wyjątkowe wydawnictwo Ani Dąbrowskiej. Kompilacja największych przebojów zawiera 15 utworów, pokazujących pełen przekrój i ewolucję muzycznego stylu Artystki. Listę utworów na „The Best Of” otwierają single z jej avant-popowego, delikatnie elektronicznego debiutu. Znajdziemy na niej także wszystkie przeboje z okresu fascynacji stylem retro – akustyczne, nawiązujące do polskiej muzyki lat 60. i 70. piosenki z „Kilku historii na ten sam temat”, nieco bardziej eklektyczne, zagłębiające się raz w estetykę lat 50. („Nigdy więcej nie tańcz ze mną”), raz w epokę disco („W spodniach czy w sukience”) utwory z jej trzeciego albumu, a także „Bang Bang” z albumu „Ania Movie” z filmowymi piosenkami. Nie zabrakło także utworów z dwóch płyt, na których Ania zwróciła się w kierunku współczesnego popu – bardziej alternatywnej, słodko-gorzkiej „Bawię się świetnie” oraz przebojowej, podwójnie platynowej „Dla naiwnych marzycieli”. Na płytę trafiły również dwa ostatnie radiowe hity, czyli filmowy „Porady na zdrady (Dreszcze)” oraz „Nieprawda” w remixie Gromieego!

Gościem specjalnym podczas koncertu Ani Dąbrowskiej w Warszawie będzie Robert Cichy – gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent, który udzielił się na ponad 50 płytach polskich artystów. Od 2004 r. stale współpracuje z Anią Dąbrowską, a na swoim koncie ma także współpracę z Anią Rusowicz, Urszulą Dudziak, Michałem Urbaniakiem i Smolikiem.
W lutym 2018 r. Robert Cichy wydał swoją autorską płytę "SMACK", której jest producentem, auto-rem wszystkich tekstów i kompozytorem muzyki. Nagrał także wszystkie wokale i instrumenty (gi-tary, basy, syntezatory, banjo czy bałałajkę). Materiał z płyty "SMACK" Robert Cichy zaprezentuje podczas w warszawskiego koncertu w towarzystwie swojego zespołu (Asia Glubiak - perkusja oraz Irena Filuś - skrzypce).

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK