Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

KUBA BADACH - TRIBUTE TO ANDRZEJ ZAUCHA. OBECNY - SOLD OUT!

Warszawa, Teatr Roma

Ania Karwan "Wszystko" - SOLD OUT!

Forty Kleparz, Kraków

Jazz Band Młynarski - Masecki

Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina, Łódź

Jazz Band Młynarski - Masecki

Sala Koncertowa Filharmonii Narodowej, Warszawa

Fisz Emade Tworzywo

Toruń, Od Nowa

Fisz Emade Tworzywo

Poznań, Tama

Fisz Emade Tworzywo - ZMIANA LOKALIZACJI!

Szczecin, Łasztownia (Sala Bulwary)
v113

Afromental „5”

Warszawa, Palladium Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: miejsca stojące: 59 zł (pula I), 79 zł (pula II)

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.bilety24.pl, www.palladium.pl oraz stacjonarnie w kasie Palladium, w sklepach sieci Media Markt – sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek (14.10.2019) o godzinie 15:00.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Afromental powraca z piątym albumem zatytułowanym „5”. Zapraszamy na warszawski koncert promujący to wydawnictwo. Zespół zaprezentuje specjalnie przygotowany materiał koncertowy zawierający utwory znajdujące się na tym krążku. Dodatkową okazją do świętowania tego momentu z Afromental są ich 15. urodziny. Gośćmi koncertu będą Kamil Bednarek, Alicja Szemplińska i Bartek Deryło – zwyciężczyni i finalista telewizyjnego show „The Voice of Poland 10”.

Zespół na muzycznej scenie działa już 15 lat, debiutując fonograficznie w 2007 roku za sprawą krążka "The Breakthru". Kolejne płyty "Playing with pop" (2009), "The B.O.M.B." (2011) oraz "Mental House" (2014) pokazały, że Afromental to jedna z najbardziej wyrazistych polskich grup, która stworzyła wyjątkowy charakter i własny niepowtarzalny styl muzyczny. Twórczość formacji to wypadkowa inspiracji wszystkich członków zespołu, stylistycznie tworząca mieszankę głównie rocka i hip-hopu. Afromental posiada na swoim koncie setki koncertów w kraju i za granicą oraz liczne nagrody m.in. MTV European Music Award.

20 września do dyskografii Afromental dołączył album „5” zapowiedziany przez zespół publikacją trzech singli z klipami – „Korzenie”, „Odpowiedz” oraz „Wściekłe Psy”. Ciężko stwierdzić, czy album Afromental "5" to po prostu nowa porcja muzyki, czy jest to deklaracja obrania nowej i to bardzo konkretnej drogi artystycznej. Ważne jest jedno - po kilkunastu latach działalności, zespół udowadnia, że nie jest tylko popkulturowym zjawiskiem medialnym, a zespołem rockowym z krwi i kości!

Muzycznie mamy tu pełny wachlarz najlepszych rockowych tradycji - jest surowo, organicznie i rasowo. Nie sposób oprzeć się wrażeniu, że podstawowym założeniem płyty, jest trzymanie słuchacza w pełnym napięciu i zaskakiwanie na każdym kroku nowymi kolorami. Kolejnym na to dowodem jest warstwa liryczna albumu. Afromental mówi do nas w sposób maksymalnie szczery, bezpośredni i pierwszy raz w swojej karierze - w całości po polsku. Po raz pierwszy zespół zdecydował się również na współpracę z zewnętrznym producentem. Za produkcję albumu odpowiada Maciek Wasio, a miksem i masteringiem zajął się Marcin Bors. Afromental na nowej płycie nie stara się na siłę odmładzać, nie ma tutaj pogoni za aktualnymi trendami - to dojrzałe granie, dojrzałych facetów.

Skład:

Tomson (Tomasz Lach – wokal), Śniady (Bartosz Śniadecki - instr. klawiszowe), Baron (Aleksander Milwiw-Baron – gitara), Lajan (Wojciech Witczak – bas), Torres (Tomasz Torres – perkusja).

Instagram: https://www.instagram.com/afromental_official/
Facebook: https://www.facebook.com/Afromental
Youtube: https://www.youtube.com/user/afromentalofficial

Wideoklipy:Występy live:Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK