Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

KPOP NATION

PGE Narodowy, al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, Warszawa

Theo Katzman / Warszawa

Hybrydy

Rosalie. – Motherlode

Niebo, ul. Nowy Świat 21, Warszawa

Rosalie. – Motherlode

Parlament, ul. Świętego Ducha 2, Gdańsk

Rosalie. – Motherlode

Klub Dom Kultury, ul. Krakowskie Przedmieście 19, Lublin
v113

Letnie Brzmienia na Placu Zebrań Ludowych, Gdańsk: Natalia Przybysz - przeniesiony

Plac Zebrań Ludowych, ul. Generała Antoniego Giełguda Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 79 zł / 99 zł

Bilety dostępne na: https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/letnie-brzmienia/

Uwaga!

Informujemy, że bilety zakupione na koncert Natalii Przybysz w Gdańsku, który miał odbyć się 3 września 2022 r. w ramach cyklu Letnie Brzmienia, zachowują swoją ważność i uprawniają do wejścia na koncert Artystki zaplanowany na 11 grudnia 2022 r. w Starym Maneżu. Koncert jest częścią trasy koncertowej Serce Spokojne.

W przypadku, gdy nowy termin koncertu nie jest satysfakcjonujący, bilety można zwrócić w miejscu zakupu do dnia 4 października 2022 r.

Dziękujemy za wyrozumiałość i mamy nadzieję, że spotkamy się niebawem!

Zespół Good Taste Production

Uwaga!

Z ogromną przykrością informujemy, że zaplanowany na 3 września 2022 r. koncert Natalii Przybysz w Gdańsku z przyczyn niezależnych od Organizatora i Artystki nie odbędzie się w planowanym terminie.

W trybie pilnym szukamy innego terminu - wrócimy z informacją tak szybko, jak to tylko możliwe. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i mamy nadzieję, że spotkamy się niebawem!

Zespół Good Taste Production


Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Zapraszamy na Plac Zebrań Ludowych w Gdańsku na cykl plenerowych koncertów Letnie Brzmienia. W lipcu i wrześniu 2022 r. odbywać się tam będą koncerty najpopularniejszych polskich artystek i artystów. Na świeżym powietrzu zagrają Nosowska, Brodka, Kwiat Jabłoni i Natalia Przybysz. Bilety w cenie od 79 zł będą dostępne w sprzedaży od środy 13 kwietnia 2022 r. (12:00) na www.ebilet.pl i www.letniebrzmienia.pl. Karnety w cenie 279 złotych dostępne będą od poniedziałku 11 kwietnia 2022 r. (16:00) na www.letniebrzmienia.pl.

Dokładny harmonogram koncertów znajduje się także na www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty i godziny koncertów oraz ceny biletów różnią się w zależności od wydarzenia.


Natalia Przybysz to jeden z najciekawszych kobiecych głosów w Polsce, kompozytorka i autorka tekstów. Dała się poznać w roku 2001, gdy wraz z siostrą Pauliną zadebiutowały współtworząc Sistars. Po zakończeniu działalności zespołu, Natalia skupiła się na solowej karierze. Pod wpływem inspiracji bluesem, soulem, jazzem i funkiem w 2014 roku powstał bardzo dobrze przyjęty album „Prąd”. To z tego albumu pochodzą takie utwory jak „Miód” czy „Nazywam się niebo”. W 2017 r. wydała album „Światło nocne”, a dwa lata później „Jak malować ogień”. W 2022 r. Natalia powróciła z wyjątkowym albumem, „Zaczynam się od miłości”, na którym autorskiej muzyce towarzyszą teksty autorstwa Kory.


HARMONOGRAM KONCERTÓW

09.07, godz. 20:00 – Nosowska
10.07, godz. 20:00 – Brodka
14.07, godz. 20:00 – Kwiat Jabłoni
03.09, godz. 20:00 – Natalia Przybysz

Bilety w cenie od 79 zł będą dostępne w sprzedaży od środy 13 kwietnia 2022 r. (12:00) na www.ebilet.pl i www.letniebrzmienia.pl. Karnety w cenie 279 złotych dostępne będą od poniedziałku 11 kwietnia 2022 r. (16:00) na www.letniebrzmienia.pl. Karnet w postaci 3 kodów należy wymienić na 3 bilety na www.letniebrzmienia.pl. Karnet jest przeznaczony dla jednej osoby i upoważnia (po wymianie kodów na bilety) do uczestnictwa w 3 różnych wydarzeniach. Nie ma możliwości zrealizowania kilku kodów na to samo wydarzenie.

Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.

Dokładny harmonogram koncertów znajduje się również na www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty i godziny koncertów oraz ceny biletów różnią się w zależności od wydarzenia. Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach Organizatora oraz śledzić powiadomienia mailowe ze strony bileterii. Regulamin Imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl.

Letnie Brzmienia to wakacyjny cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu, w 13 miastach z najpopularniejszymi artystkami i artystami, którzy mają moc przyciągania i czarowania publiczności. Letnie Brzmienia to projekt Good Taste Production, który był odpowiedzią na pandemiczną rzeczywistość Covid-19. Dzięki współpracy z lokalnymi instytucjami, od trzech lat aktywizuje miejską przestrzeń. Trasa koncertowa trwa całe wakacje. Koncerty odbywać się będą w Gdańsku, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie oraz Gorzowie Wielkopolskim. Zwieńczeniem cyklu Letnich Brzmień będzie dwudniowe wydarzenie – Finał – termin i miejsce koncertów zostaną ogłoszone wkrótce.

Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem strategicznym jest Eventim.pl. Patroni medialni projektu to Radio Zet, Gazeta Wyborcza, AMS, Zwierciadło, Plejada, Onet, trojmiasto.pl

www.letniebrzmienia.pl
www.facebook.com/letniebrzmienia
www.instagram.com/letniebrzmienia
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK