Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Matt Dusk – A Very Sinatra Christmas / Warszawa - SOLD OUT

Teatr Muzyczny ROMA

Kasia Lins – Zabójcza Trasa

Blue Note, ul. Kościuszki 79, Poznań

Matt Dusk – A Very Sinatra Christmas / Olsztyn - SOLD OUT

Filharmonia Warmińsko-Mazurska

Matt Dusk – A Very Sinatra Christmas / Gdańsk

Polska Filharmonia Bałtycka

nosowska: widzimy się wieczorem / Kraków

ICE Kraków

Natalia Przybysz – TAM

Fabryka Lloyda, ul. Fordońska 16, Bydgoszcz
v113

Cherise / Poznań

Blue Note, ul. Kościuszki 79, Poznań Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 99 zł (miejsca stojące), 149 zł (miejsca siedzące)

Bilety dostępne na: www.eventim.pl

Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko nabycia biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert.

W głębi serca jest soulową dziewczyną z odważną, punkową postawą. Szybko zdobyła rzeszę fanów dzięki muzyce i zupełnie świeżej osobowości scenicznej. Soulowa sensacja jest gotowa, by odcisnąć muzyczne piętno swoim debiutanckim albumem. Teraz artystka, która była gwiazdą premierowej edycji Jazz Around Festival wraca do Polski na 2 koncerty. Cherise będzie można usłyszeć jesienią w Warszawie i Poznaniu.

Talent Cherise szybko został doceniony przez najbardziej szanowanych artystów soulu i jazzu, a sama artystka uznana za wschodzącą gwiazdę brytyjskiej sceny muzycznej. Magazyn Clash nazwał ją „jedną z kobiet podnoszących poprzeczkę dla soulu i jazzu w Wielkiej Brytanii”.

Współpracowała m.in. z takimi artystami, jak: Gregory Porter, Steam Down, Reuben James, Omar i Nubiyan Twist. Ponadto występowała przed Michaelem Kiwanuką oraz Jamie Callumem podczas jego wiosenno-letniej europejskiej trasy koncertowej.

7 lipca br. ukazał się debiutancki krążek Cherise „Calling”, na którym artystka splata kolekcję emocjonalnych i głęboko poruszających utworów wokół eksploracji rodziny, romantycznej miłości oraz dorastania do swojego najprawdziwszego ja. „Calling” to debiut, który uosabia wszystkie talenty Cherise – jej nieodparty wokal, wraz ze szczerym, uduchowionym pisaniem piosenek, które są jednocześnie współczesne i ponadczasowe. „Calling to powrót do tego, kim zawsze chciałam być – piosenkarką soulową” – podkreśla Cherise.

Regulamin wydarzenia: www.goodtaste.pl/regulamin.
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK