Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

BARANOVSKI - ZMIANA DATY!

Kraków, Forty Kleparz

BARANOVSKI - ZMIANA DATY!

Gdańsk, Parlament

Krzysztof Zalewski - ZABAWA

Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1, Lublin

Krzysztof Zalewski - ZABAWA

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, aleja Solidarności 1-3, Toruń

Krzysztof Zalewski - ZABAWA - PRZENIESIONY

Poznań, Pawilon 3a Międzynarodowych Targów Poznańskich

Daria Zawiałow - Ostatni raz w Helsinkach - PRZENIESIONY

Pawilon 3A na terenie MTP (Poznań Congress Center), ul. Głogowska 14, Poznań

Krzysztof Zalewski - ZABAWA

Warmińsko - Mazurska Filharmonia im. Feliksa Nowowiejskiego, Bartosza Głowackiego 1, Olsztyn
v113

Krzysztof Zalewski - ZABAWA - PRZENIESIONY

Katowice, Spodek Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: miejsca siedzące – 79 zł (strefa C), 99 zł (strefa B), 129 zł (strefa A)

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste.pl, www.ebilet.pl. Bilety dostępne w sprzedaży od 16.11.2020.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

_____________________

Uwaga!

Z przykrością informujemy, że pomimo najszczerszych chęci Organizatorów oraz Artysty nie uda się zorganizować zaplanowanego na 10.12.2020 koncertu Krzysztofa Zalewskiego w Katowicach, z uwagi na obowiązujące ograniczenia i restrykcje związane z pandemią. Koncert zostaje przeniesiony na 16.04.2021. Wydarzenie nie odbędzie się, jak to pierwotnie zaplanowano, w MCK Katowice. Nowym miejscem koncertu jest Spodek. Godzina występu pozostaje bez zmian.

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność. Osoby, które zdążyły do tej pory zakupić bilet, otrzymają wkrótce informację drogą mailową w sprawie nowych miejsc na sali. Regularna sprzedaż biletów rozpocznie się 16.11.2020 na www.ebilet.pl oraz www.eventim.pl/goodtaste.

Dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia niebawem!

Trzymajmy się wszyscy w zdrowiu i bezpieczeństwie :)

Zespół Good Taste Production

_____________________

"Życie to nie zabawa, tylko zawody" – konstatuje Zalewski w otwierającym jego najnowszy, piąty już album utworze tytułowym. Jeśli z tej perspektywy spojrzeć na jego twórczość, łatwo zauważyć, że wymyślił sobie dyscyplinę, w której ściga się tylko sam ze sobą, zgarniając kolejne mistrzowskie tytuły. Do tego potrzeba kontaktu z publicznością to nieodłączny element życia Krzysztofa Zalewskiego. To, że jest to człowiek orkiestra, który nie może żyć bez sceny – wiedzą już wszyscy. Najpierw były koncerty zagrane w prawie każdym zakątku Polski z materiałem z „Zeliga”. Przełomem w jego twórczości była wydana w 2016 roku platynowa już płyta „Złoto”. Kolejny sukces przyniosła Krzysztofowi płyta „Zalewski śpiewa Niemena”. Koncerty zagrane w wyjątkowym składzie, przeniosły się do filharmonii i zabrzmiały w najpiękniejszych koncertowych salach w Polsce.

Wszystkie te osiągnięcia złożyły się finalnie na nagrodę polskiej branży fonograficznej w postaci dwóch Fryderyków w 2018 roku. Nagrody zostały wręczone w kategoriach Nowe Wykonanie za album „Zalewski śpiewa Niemena”, a także Kompozytor Roku, którą Krzysztof razem z Dawidem Podsiadło odebrał za utwór „Początek”. Dodatkowo teledysk do tej piosenki również został nagrodzony Fryderykiem. W tym samym roku miała miejsce premiera nowego utworu pt. „Kurier”, który promował film Władysława Pasikowskiego o takim samym tytule. Ostatnia trasa przed przerwą to one man show - cała dotychczasowa twórczość zebrana i zagrana przez samego Krzyśka w formule solo act, wybrzmiała w salach koncertowych w całym kraju.

Rok 2020 to czas nowości. Po półrocznej ciszy oraz 4 latach od wydania ostatniego autorskiego albumu, Krzysztof wraca z nowym albumem zatytułowanym - niby przewrotnie - „Zabawa”. „Płyta jest taneczna i nieco mroczna, acz bardziej taneczna niż mroczna. Nocna. To taniec na koniec świata. Nieco apokaliptyczne przemyślenia 35-letniego mężczyzny" – tak "Zabawę" widzi jej twórca. Mimo niespokojnych czasów udało się zorganizować trasę koncertową promującą nowe wydawnictwo. Wszystkie koncerty odbędą się w reżimie sanitarnym, biletowana w ograniczonych ilościach.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK