Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

KPOP NATION

PGE Narodowy, al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, Warszawa

Theo Katzman / Warszawa

Hybrydy

Rosalie. – Motherlode

Niebo, ul. Nowy Świat 21, Warszawa

Rosalie. – Motherlode

Parlament, ul. Świętego Ducha 2, Gdańsk

Rosalie. – Motherlode

Klub Dom Kultury, ul. Krakowskie Przedmieście 19, Lublin
v113

KPOP NATION

PGE Narodowy, al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, Warszawa Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: stojące: Golden Circle Early Entrance 1249 zł; Golden Circle 1099zł; Płyta 849zł; siedzące: Trybuny 1 1049 zł; Trybuny 2 849 zł; Trybuny 3 749 zł; Trybuny 4 549 zł; Trybuny 5 349 zł; Premium 1249 zł; Sektor K 1049 zł

Bilety dostępne na: Bilety dostępne na www.kpopnation.com

KPOP NATION to największe święto muzyki koreańskiej na świecie. Pierwszy na tak ogromną skalę festiwal KPOP-owy w Polsce odbędzie się 23 września na PGE Narodowym w Warszawie. Festiwal będzie największym wydarzeniem w Europie, a także pierwszym stadionowym koncertem KPOP, który odbędzie się w Europie Wschodniej.

KPOP NATION w dosłownym tłumaczeniu oznacza społeczność, czyli fanów KPOP-u, który narodził się jako koreańska muzyka popularna i dorastał wraz z globalnym fandomem. To główny cel KPOP NATION – zbudowanie miejsca, w którym fani KPOP-u z całego świata mogą dzielić się swoją pasją i komunikować się z artystami.

Festiwalowi przyświeca jasna idea – to wydarzenie dla KPOP-owej społeczności. Dążymy do tego, aby KPOP NATION był stałym punktem na festiwalowej mapie jako największy europejski festiwal muzyki koreańskiej tworzony dla fanów i przez fanów. To święto muzyki, tańca, nierozerwalnej więzi między artystami i ich fanami, a także wspomnień, które pozostaną na całe życie.

Dołącz do nas, aby wspólnie budować KPOP NATION. Doświadcz fenomenu, bądź częścią muzycznej rewolucji i poczuj magię KPOP-u w Warszawie – mieście, które pulsuje emocjami!

Ogłoszeni artyści: MONSTA X / (G)I-DLE / THE BOYZ / MAMAMOO+ / KEP1ER / CIX / ZEROBASEONE / SF9

Organizator wydarzenia: SSD Media, promotor: Good Taste Production. Partnerzy: PGE Narodowy i Eventim.

Więcej informacji: kpopnation.com
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK