Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Edison Festival - Taste The Music

Baranowo, Hotel Edison

Powidz Jam Festiwal: Krzysztof Zalewski

Powidz, Park Łazienkowski

Salt Wave Festival

Lotnisko Jastarnia, ul. Mickiewicza 107, 04-140 Jastarnia

Stanisław Soyka - Muzyka i słowa

Poznań, Teatr Wielki

Dire Straits Symfonicznie: Badach / Herdzin / Napiórkowski

Wrocław, NFM

Dire Straits Symfonicznie: Badach / Herdzin / Napiórkowski

Poznań, Aula UAM

Dire Straits Symfonicznie: Badach / Herdzin / Napiórkowski

Kraków, Opera Krakowska

Kolędy Świata: TGD + Kasia Cerekwicka, Kuba Badach, Krzysztof Iwaneczko, Kasia Moś, Małe TGD - SOLD OUT!

Warszawa, Torwar Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 39 zł (strefa E), 59 zł (strefa D), 79 zł (strefa C), 99 zł (strefa B), 129 zł (strefa A)

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.bilety24.pl oraz w sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt

UWAGA!
INFORMACJE ORGANIZACYJNE DOTYCZĄCE KONCERTU

WEJŚCIE
Na koncert można wejść wyłącznie od ulicy Łazienkowskiej.
Bilety będzie można zakupić jeszcze w Punkcie Sprzedaży Biletów, znajdującym się przy głównym wejściu.

BILETY
Jedynie bilety zakupione w oficjalnych punktach sprzedaży (www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.bilety24.pl oraz sklepy sieci Empik, Saturn i Media Markt) gwarantują możliwość wejścia na koncert.
Bilety elektroniczne nie muszą być wydrukowane, wystarczy wyświetlenie ich na urządzeniu mobilnym.
WAŻNE: bilet musi posiadać kod – nie wystarczy potwierdzenie zamówienia. Prosimy, aby każdy uczestnik posiadał ze sobą swój bilet w celu sprawnego przeprowadzenia kontroli biletów.

HARMONOGRAM WYDARZENIA
17:30 – otwarcie bram
19:00 – start koncertu

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

PARKING
Od ulicy Czerniakowskiej znajduje się ogólnodostępny parking z ograniczoną ilością miejsc. Istnieje też możliwość zaparkowania od ulicy Łazienkowskiej – płatność 20-30 zł. Ze względu na dużą liczbę uczestników zalecamy korzystanie z komunikacji miejskiej.

SZATNIA
W obiekcie można skorzystać z szatni (płatnej 2 zł w formie gotówkowej). Organizator nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione tam rzeczy.

Obowiązuje zakaz wnoszenia na teren wydarzenia między innymi: broni, alkoholu, niebezpiecznych przedmiotów i narzędzi, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, środków odurzających i substancji psychotropowych, środków trujących i promieniotwórczych, płynów łatwopalnych, napojów w opakowaniach szklanych, plastikowych, metalowych i kartonowych, artykułów spożywczych, profesjonalnych aparatów fotograficznych, selfie sticków oraz parasoli z ostrym zakończeniem. Każdy uczestnik przed wejściem na wydarzenie zostanie poddany kontroli osobistej przez ochronę.

Prosimy o wcześniejsze przybycie do Hali Torwar. Spodziewamy się sporej frekwencji, dlatego punktualne pojawienie się na miejscu umożliwi nam planowe rozpoczęcie koncertu.

Dziękujemy,
Zespół Good Taste Production

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy pod adresem: www.goodtaste.pl/regulamin.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Good Taste Production zaprasza na nową edycję koncertów pt. „Kolędy Świata: TGD + Goście”.

Ubiegłoroczne koncerty z tego cyklu spotkały się z niezwykle dobrym przyjęciem, dlatego ponownie chcemy zabrać Państwa w tę szczególną muzyczną podróż. Towarzyszyć nam w niej będą wybitni artyści, których słuchamy od lat – Kasia Cerekwicka, Kuba Badach, Krzysztof Iwaneczko oraz Kasia Moś, a także najmłodsze pokolenie wokalistów, czyli rozśpiewane dzieci z Małego TGD. Na scenie, obok solistów, chórów i zespołu instrumentalnego pojawi się znakomity Fair Play Quartet.

Usłyszą Państwo piosenki znane z obu świątecznych płyt TGD oraz kilka specjalnie przygotowanych na tę trasę niespodzianek. W poszukiwaniu muzycznych bożonarodzeniowych tradycji artyści zabiorą nas do Australii, obu Ameryk i wielu miejsc w Europie. Będzie to uczta zarówno muzyczna, jak i duchowa, pełna melodii tradycyjnych kolęd i współczesnych hitów, takich jak „Mario, czy już wiesz” czy „Noel”.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK