Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Dawid Podsiadło - Wielkomiejski Tour - SOLD OUT!

Ełk, Ełckie Centrum Kultury

Brodka MTV Unplugged

Gdańsk, Gdański Teatr Szekspirowski

Dawid Podsiadło - Wielkomiejski Tour - SOLD OUT!

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

Anna Maria Jopek

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

Dawid Podsiadło - Wielkomiejski Tour - SOLD OUT!

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

Dawid Podsiadło - Wielkomiejski Tour - SOLD OUT!

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

Brodka MTV Unplugged

Warszawa, Nowy Teatr

Dawid Podsiadło - Małomiasteczkowa Trasa - SOLD OUT!

Poznań, Hala 3A MTP Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 99 zł

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/dawidpodsiadlo oraz w sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt (dodatkowa pula biletów)

INFORMACJE ORGANIZACYJNE DOTYCZĄCE KONCERTU DAWIDA PODSIADŁO W POZNANIU (5.12.2018)

Przypominamy, że koncert Dawida Podsiadło w Poznaniu został przeniesiony ze względu na uszkodzenie elementów sufitu podwieszanego w Hali Arena w Poznaniu, która została tymczasowo zamknięta przez Zarząd Międzynarodowych Targów Poznańskich sp. z o.o. - operatora obiektu. Decyzja ta została podjęta ze względów bezpieczeństwa. Koncert odbędzie się w hali 3A Międzynarodowych Targów Poznańskich. Data i godzina pozostaje bez zmian. Wszystkie zakupione wcześniej bilety zachowują ważność i uprawniają do wejścia na koncert w nowym miejscu w dni, na które zostały zakupione.

Przypominamy, że koncert Dawida Podsiadło w Poznaniu jest wyprzedany w związku z czym sprzedaż biletów została zamknięta oraz nie będzie możliwości zakupu biletów przy wejściu na obiekt. Prosimy o wcześniejsze przybycie na teren wydarzenia. Spodziewamy się sporej frekwencji, dlatego punktualne pojawienie się na miejscu ułatwi nam planowe rozpoczęcie koncertu.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy pod adresem: www.goodtaste.pl/regulamin

INFORMACJA O BILETACH:

Jedynie bilety zakupione w oficjalnych punktach sprzedaży (www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.bilety24.pl oraz sklepy sieci Empik, Saturn i Media Markt) gwarantują możliwość wejścia na koncert. Odradzamy zakup biletów poza autoryzowanymi punktami, ponieważ istnieje ryzyko zakupu biletów fałszywych lub nieważnych, które nie umożliwiają wejścia na koncert.
WAŻNE: Bilet musi posiadać kod kreskowy lub kod QR – nie wystarczy potwierdzenie zamówienia biletu.

Bilety umożliwiają jednorazowe wejście na koncert. Po ich zeskanowaniu opuszczenie obiektu wiąże się z brakiem możliwości powrotu na teren imprezy.

Samodzielnie uczestniczyć w wydarzeniu może osoba, która w dniu imprezy ma ukończony 16. rok życia. Przy uczestnictwie osób, które w dniu imprezy mają ukończone 16 lat, jednak nie mają ukończonych lat 18, wymagana jest pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego (http://bit.ly/zgodanauczestnictwo). Organizator bądź najęty przez niego podwykonawca ma prawo do weryfikacji wieku uczestnika na podstawie dokumentu tożsamości oraz do weryfikacji zgody w przypadku osób pomiędzy 16 a 18 rokiem życia. Osoby poniżej 16. roku życia mogą uczestniczyć w imprezie jedynie w towarzystwie pełnoletniego opiekuna. Zarówno uczestnik jak i opiekun muszą posiadać ważne bilety wstępu na imprezę.

ROZPISKA GODZINOWA:

Otwarcie bram - 18:30

Podana godzina jest orientacyjna i może ulec zmianie.

INFORMACJA O WEJŚCIACH NA OBIEKT:

Na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich obowiązuje wejście BRAMĄ NR 7 od ulicy Grunwaldzkiej.

Obowiązuje zakaz wnoszenia na teren wydarzenia między innymi: broni, alkoholu, niebezpiecznych przedmiotów i narzędzi, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, środków odurzających i substancji psychotropowych, środków trujących i promieniotwórczych, płynów łatwopalnych, napojów w opakowaniach szklanych, plastikowych, metalowych i kartonowych, artykułów spożywczych, profesjonalnych aparatów fotograficznych, selfie stickiów oraz parasoli z ostrym zakończeniem.

PARKING:

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich dostępny jest parking (płatny 20 zł). Wjazd na parking obowiązuje od ulicy Śniadeckich.

SZATNIA:

Na obiekcie można skorzystać z szatni (płatnej 2 zł). Organizator nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione tam rzeczy.

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że podczas koncertu wykorzystywane będą silne efekty świetlne oraz stroboskopowe. Uprzedzamy również o możliwym wysokim poziomie hałasu, dlatego podczas koncertu obowiązkiem rodzica lub opiekuna prawnego, który uczestniczy w wydarzeniu wraz z dzieckiem, jest zadbanie o jego bezpieczeństwo, a w szczególności o zabezpieczenie słuchu dziecka tak, by nie doszło do uszkodzeń wskutek zbyt głośnej muzyki (słuchawki ochronne).***


Szanowni Państwo,

Ze względu na uszkodzenie elementów sufitu podwieszanego, Hala Arena w Poznaniu została tymczasowo zamknięta przez Zarząd Międzynarodowych Targów Poznańskich sp. z o.o. - operatora obiektu. Decyzja ta została podjęta ze względów bezpieczeństwa.

W związku z tym, jesteśmy zmuszeni przenieść zaplanowane na 4.12, 5.12 i 6.12 koncerty Dawida Podsiadło do hali 3A Międzynarodowych Targów Poznańskich. Daty i godziny koncertów pozostają bez zmian. Wszystkie zakupione wcześniej bilety zachowują ważność i uprawniają do wejścia na koncert w nowym miejscu w dni, na które zostały zakupione.

Wszystkie osoby, które nabyły bilety przez internet otrzymają szczegółowe informacje drogą mailową od bileterii, w której dokonały zakupu - prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na wiadomość, która pojawi się u Państwa w ciągu 24 h. Osoby, które zakupiły bilety w punktach stacjonarnych proszone są o skontaktowanie się z bileterią, która oznaczona jest na bilecie.

Przepraszamy za niedogodności,
Good Taste Production

***


Ostatnią możliwością nabycia biletów z legalnego źródła jest licytacja ZŁOTYCH BILETÓW na platformie www.charytatywni.allegro.pl. To nie tylko szansa na zdobycie biletu ale także jedyna możliwość na spotkanie z artystą w kulisach przed występem. Całkowity dochód z akcji zostanie przeznaczony na działalność Stowarzyszenia "mali bracia Ubogich”.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Po półtorarocznej przerwie w aktywności artystycznej Dawid Podsiadło wraca na scenę. Po publikacji singla „Małomiasteczkowy” zapowiadającego trzecią płytę artysty - album, którego premierę zaplanowano na jesień 2018 r., wg deklaracji artysty będzie wypełniony muzyką do tańca.

Utwór został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez fanów, w ciągu tygodnia osiągając ponad 3 mln wyświetleń w serwisie Youtube oraz klasyfikując się na pierwszym miejscu najczęściej odtwarzanych polskich utworów na platformie Spotify.

- Po dwóch solowych albumach gdzie przeważały wolne i refleksyjne utwory napisane w języku angielskim, dojrzałem do tego, żeby całą płytę napisać i zaśpiewać po polsku, a jednocześnie zderzyć tę prawdę w tekstach z muzyką, która poruszy do tańca i do zabawy. Tak to dziś czuję i tak wymyśliłem emocje, które chcę ludziom przekazać na tych nagraniach - wyznaje Dawid Podsiadło.

Powrotowi Dawida na scenę będzie towarzyszyć „Małomiasteczkowa" trasa koncertowa, w wyjątkowej oprawie wizualnej, do której wykonawca zdążył nas już przyzwyczaić. Przewrotnie do nazwy, będą to największe miasta i aglomeracje, a koncerty odbędą się w halach widowiskowych mogących pomieścić kilkanaście tysięcy widzów.

7.10 – Katowice (Spodek) - SOLD OUT,
04.11 – Wrocław (Hala Stulecia) - SOLD OUT,
20.11 – Wrocław II (Hala Stulecia) - SOLD OUT,
23.11 – Kraków (TAURON Arena Kraków) - SOLD OUT,
29.11 – Gdańsk/Sopot (ERGO ARENA) - SOLD OUT,
01.12 – Szczecin (Netto Arena) - SOLD OUT,
04.12 – Poznań III (Hala Arena) - SOLD OUT,
05.12 – Poznań II (Hala Arena) - SOLD OUT,
06.12 – Poznań (Hala Arena) - SOLD OUT,
08.12 – Warszawa (Torwar) - SOLD OUT,
16.12 – Warszawa II (Torwar) - SOLD OUT,
17.12 – Warszawa III (Torwar) - SOLD OUT,
18.12 – Warszawa IV (Torwar) - SOLD OUT

Będą to jedyne dedykowane nowemu albumowi, premierowe koncerty Dawida w tym roku. Wcześniej Artysta pojawi się z krótkimi koncertami tylko na czterech festiwalach muzycznych, zapowiadając to, co przygotowuje dla fanów na swojej jesiennej trasie.

Warto przypomnieć, że tuż przed tym, kiedy z końcem 2016 roku Dawid ogłosił przerwę od działań muzycznych (w tym koncertowania), wszystkie ogłoszone przez niego biletowane koncerty wyprzedały się błyskawicznie (ponad 45 tyś sprzedanych biletów), a w samej Warszawie Artysta zgromadził ponad 15 tyś fanów na 5 koncertach na przestrzeni jednego roku.

Strategicznym partnerem wydarzenia jest bank Credit Agricole.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK