Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Dawid Podsiadło - Wielkomiejski Tour - SOLD OUT!

Wejherowo, Filharmonia Kaszubska

Krzysztof Zalewski - SOLD OUT!

Wrocław, Centrum Koncertowe A2

Dawid Podsiadło - Wielkomiejski Tour - SOLD OUT!

Kołobrzeg, Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu

Krzysztof Zalewski

Łódź, Wytwórnia

Dawid Podsiadło - Wielkomiejski Tour - SOLD OUT!

Kołobrzeg, Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu

Krzysztof Zalewski - SOLD OUT!

Gdańsk, Stary Maneż

JULIA PIETRUCHA - FROM THE SEASIDE 2

Szczecin, Filharmonia im. M. Karłowicza

Bobby McFerrin

Wrocław, Narodowe Forum Muzyki Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 99 zł (strefa D), 179 zł (strefa C), 249 zł (strefa B), 399 zł (strefa A)

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.goodtaste.bilety24.pl, www.nfm.wroclaw.pl , a także w sklepach sieci Empik, Saturn, Media Expert i Media Markt oraz w kasie NFM.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Legendarny wokalista, nazywany jednym z cudów światowej muzyki wystąpi 12 maja we Wrocławiu i 13 maja w Warszawie w ramach europejskiej trasy koncertowej!

Obdarzony czterooktawową skalą głosu McFerrin, jeden z najbardziej znanych na świecie innowatorów i improwizatorów wokalnych, zdobywca 10 nagród Grammy, twórca jednej z najpopularniejszych piosenek końca XX wieku ("Don't Worry, Be Happy") wystąpi podczas wiosennej trasy z wyjątkowym w jego karierze projektem “Circlesongs”. Obok Gwiazdy wystapią: Joey Blake, Dave Worm oraz 12 wokalistów a cappella wybranych specjalnie na tę okazję. W programie utwory nawiązujące do tradycji śpiewu chorałowego i muzyki sakralnej, wariacje na temat world music, afrykańskich zaśpiewów i indyjskich rag po melorecytację.” “Circlesongs” to hołd dla tradycji wspólnego śpiewania. Od początku historii ludzie śpiewali razem w grupach, z radości i żalu, przy zabawie i aby zabić czas. “ – i jak dalej wyjaśnia sam McFerrin „Zawsze czułem, że śpiewanie bez słów sprawia, że jedna piosenka jest tysiącem piosenek, ponieważ ludzie, którzy ją słyszą, mogą przynieść własne historie.”.

Dla wielu słuchaczy koncerty McFerrina to rzadka sposobność, aby stać się świadkiem, a także uczestnikiem, muzycznego świętowania spontaniczności.

Bobby McFerrin sprzedał 20 milionów płyt, zaś jego współpraca z takimi artystami jak Yo-Yo Ma, Chick Corea, Filharmonia Wiedeńska i Herbie Hancock uczyniła z niego prawdziwego ambasadora muzyki klasycznej i jazzu. Na mapie koncertowej oprócz Polski znajdują się także Szwajcaria, Austria, Niemcy, Węgry i Czechy.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK